Wpis z mikrobloga

Siemka, chcieliśmy zrobić sobie z partnerką wspólne konto, tak żeby przelewać na nie co miesiąc pewną kwotę i opłacać z niego codzienne wydatki. Myśleliśmy o revolucie, nadaje się on do takiego użytkowania, czy nadziejemy się na milion opłat? A jeśli nie revolut to może macie do polecenia nadające się do tego banki lub aplikacje bankowe?
#revolut #finanse
  • 14
@rtg_: Wiem, zdaję sobie sprawę, że byłby on na jedno z nas. Ale nie byłoby chyba problemu, udostępnić drugiej osobie kartę płatniczą, prawda?
@Maze21: jakby revolut sie dowiedzial to pewnie by ci zamknal konto, a jakby sprzedawca zauwazyl ze ktos placi nie swoja karta to tez bylby problem
, a jakby sprzedawca zauwazyl ze ktos placi nie swoja karta to tez bylby problem


@rtg_: od nastu lat moja różowa używa mojej karty płacąc nią praktycznie wszystko i w kraju i za granicą nikt nigdy z tym nie miał problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
od nastu lat moja różowa używa mojej karty płacąc nią praktycznie wszystko i w kraju i za granicą nikt nigdy z tym nie miał problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sberatel: i jakby sie bank dowiedzial a cos by sie stalo i bys reklamowal transakcje - automatycznie odrzucaja
@forest23: przeciez nie mozesz dodac karty ktora nie jest na ciebie do apple pay, pewnie do google pay jest tak samo

Do google pay możesz dodać każda kartę która masz fizycznie w ręku i cvv wpiszesz
i jakby sie bank dowiedzial a cos by sie stalo i bys reklamowal transakcje - automatycznie odrzucaja
@rtg_

Podaj praktyczne problemy płacąc kartą za zakupy do 300zł? Znaczy , że jak złoże nawet reklamację to pójdą do sklepu zapytać pani Grażynki czy pamięta kto już używał?
Podaj praktyczne problemy płacąc kartą za zakupy do 300zł?


@sberatel: wystarczy w krótkim czasie robić transakcje w odległych miejscach. i nie musisz reklamować akurat tych transakcji, bank widzi że udostępniłeś kartę i odrzuca reklamacje innej transakcji bo wbrew umowie udostępniłeś kartę osobie trzeciej
@rtg_ bzdur od nastu lat mamy jedną fizyczna kartę i drugą wirtualną i chyba mój bank ma to w dupie bo korzystamy we 2 osoby. Teorytyzujać może i tak.