Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się że lata 90 to będzie generalnie nic w porównaniu do tego co czeka Polskę w najbliższych latach. Zbliżamy się do recesji która występowała w latach 90 natomiast :
-Mamy mnóstwo młodych ludzi którzy nie są nauczeni totalnej biedy życia za grosze. Oni bez żadnych obiekcji od tak się nie przestawią
-W porównaniu do lat 90 mamy teraz problem z podstawowymi rzeczami jak mieszkanie. O tyle jak w latach 90 ludzie korzystali z komunistycznych budownictw tak teraz ich po prostu nie ma.Kiedyś ludzi nie było stać na jedzenie teraz będzie problem z mieszkaniami zostanie wynajmowanie po kilka osób jednego mieszkania
-Dziś znów mamy modę na gangsterkę. Dziś ulica jest jak najbardziej spoko
-Liczba Ukraińców która podczas biedy totalnie nie będzie miała nic do stracenia. Kojarzycie getta Arabskie w Holandii i Anglii? Tu będzie podobnie

Totalnie nie wyobrażam sobie że ktoś młodym ludziom powie : -Słuchajcie musicie totalnie obniżyć poziom życia, żyć o wiele gorzej bo tak. A następnie będzie pchał jeszcze w emerytow.Obstawiam że w następnych latach Emeryci oraz Ukraińcy mogabyć głównym wrogiem społecznym a przeciętny patus nie będzie miał problemów by okraść babcie idąc logiką "To wy zniszczyliście ten kraj dlatego ja nie mam oporów by zrobić xx"

#bieganie #wybory #ukraina #polityka #bekazpisu #neuropa
  • 5
@comamtuwpisac: ja to bardziej obstawiam klimat lat 80 jeżeli pamiętasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

"To wy zniszczyliście ten kraj dlatego ja nie mam oporów by zrobić xx"

zezwięrzecony nie robi różnicy czy to młody dzieciak czy emeryt