Wpis z mikrobloga

I wbijcie sobie do tych łbów, że Ukraińcy krzyczący "Slava Ukraini" nie myślą o mordowaniu Polaków ani o Wołyniu.
Słowa i symbole zmieniają znaczenie, jak np swastyka czy salut rzymski.

I myślę że się ze mną zgodzicie ponieważ UPA nie wymyśliło tego okrzyku tylko go sobie przywłaszczyło i nadało mu takie znaczenie (:
I wbijcie sobie do tych łbów, że Ukraińcy krzyczący "Slava Ukraini" nie myślą o mordowaniu Polaków ani o Wołyniu.

Słowa i symbole zmieniają znaczenie, jak np swastyka czy salut rzymski.

I myślę że się ze mną zgodzicie ponieważ UPA nie wymyśliło tego okrzyku tylko go sobie przywłaszczyło i nadało mu takie znaczenie (:


@mango z którą cześcią chcesz dyskutować śmierdząca onuco?
@Qaktus: cytowanie samego siebie to jak lizanie się po jajcach troluu za hrywienki. Nie chce mi się tego tłumaczyć po raz enty. Byłem przed wojną we Lwowie i już pomijając obecność symboliki upa na budynkach państwowych, pomników to właściwie wszędzie naklejki, mini flagi w samochodach sa widoczne. Po za tym nasi ''przyjaciele'' komu oddali rok 2022 we Lwowie? Z jakimi symbolami tak uśmiechnięci maszerowali i z jakimi okrzykami przed samą wojną?
@mango: Zacytowałem sam siebie intelektualny planktonie bo twoje ostatnie dwie komórki mózgowe nie był w stanie zlokalizować tekstu o którym mówię, widzę zresztą że wciąż nie pomogło. Dzięki za przykład który potwierdza moją tezę: symbole te propagują zwykli mieszkańcy i obywatele które nie są dla nich oznaką krwiożerczości. A to co widzę to masa Ukraińców którzy są wdzięczni Polsce i Polakom za pomoc militarną, humanitarną i moralną.Pragmatyzmu sam bym chciał ale
@Qaktus: Jesteś ukrem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapewne nigdy tam nie byłeś i pewnie nie będziesz smutny ukraiński trollu. Zwykli ludzie z sumboliką upa i samego bandery? OK. To faktycznie normalne. Nawet po Krakowie można było spotkać samochody z naklejkami ss galizien na ukr blachach . ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pragmatyzm a i owszem na pewno się u niektórych w końcu aktywuje. Tak
@Qaktus: Co tam sapiesz Dima ? Wataha trolli za hrywny jest na tym wypoku wręcz porażająco żenująca. Ale spokojnie. To minie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście nie decydujesz co można publikowac i usuwać. A jak będę miał ochotę dodam jutro. Doszedłeś już czytając swoje wpisy? Połechtałeś się cytując siebie? Tak więc ''idź ofiara spełniona'' trollu opłacany w hrywnach.
@mango: Zabawne że wszyscy dookoła to płatne trolle. Projekcja? I co ty #!$%@? piszesz o jakiejś masturbacji i łechtaniu #!$%@? chłopie xD. Trochę mnie pocieszyłeś bo wyglądasz na piętnastolatka więc może z tego wyrośniesz.

A jak będę miał ochotę dodam jutro.

A dodasz jutro?