Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace Mireczki klawiatura mechaniczna na sprzedaż mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i tutaj wchodzi święty grall za którą minimum 350zl chce, stuningowana osobiście (keycapy zastepcze) switche w 3/4 białe ale ta jedna czwarta to totalny mix najdroższych switchy Panda, Cream i te normalne cherry MX kalinh i co tam chińczyk wycenial za jedna sztukę 40zl Granie w lola to duchowe przeżycie bo każdy przycisk ma inna sile wcisku( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #klawiaturamechaniczna
Mało używana Slucham ofert mam na sprzedaż jeszcze 3 #1z3
Pobierz ButyNaAsfalcie - #pcmasterrace Mireczki klawiatura mechaniczna na sprzedaż mam ( ͡° ͜...
źródło: comment_16617137902GDJEKM8Wic7ZiTPxxTVQl.jpg
  • 35
brzydze sie ludzmi co przymierzają używaną bielizne w ciucholandach i kupują używane klawiatury po czyiś brudnych paluchach, tam nie tylko bakterie kałowe sie zagnieździły pomijajac resztki jedzenia i picia
@Skolim: To może być problem dla kogoś kto nie ma mydła i wody w domu.
Ale rozumiem, że na wsi może być ciężko o podstawowe środki higieny i czegoś takiego jak klawiatura nie macie jak umyć ¯\_(ツ)_/¯
@MePix: No bez pucy ale kupowalem keycapy na aliexpress i switche tez
Inb4 na aliexpress?
No tak bo w polsce jedynie co mozna kupic to ziemniaka i nikt sie nie zajmuje produkcja w calej europie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Ameryka ściąga z chin do podzespoly do razerow telefonów z jabluszkiem a goj kupuje
Ale jak to z chin? Mój iPhone max ?
A pokaz swoja klawiaturę
brzydze sie ludzmi co przymierzają używaną bielizne w ciucholandach i kupują używane klawiatury po czyiś brudnych paluchach, tam nie tylko bakterie kałowe sie zagnieździły pomijajac resztki jedzenia i picia


@Skolim: #!$%@? na moja klawiaturę nie spadła ani kropelka spermy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co tam u ciebie?
@Buty_Na_Asfalcie: jakie warunki.
Nie muszę się dowartościowywać jak Ty.
Wiem jak działa moja klawiatura i ile jest warta, no i że nie jest posklejana ze śmietnika spod bloku ¯\_(ツ)_/¯

A po 2 obecnie uzywam corsair k68 czy jakos tak za 300 zl i po co mi 5 klawiatur na polce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chwal się więcej, po tych wpisach widzę, że masz nie więcej jak 13