Wpis z mikrobloga

Naszła mnie ochota, na rozłożenie kart tarota :3
Hejka, długo mnie tu nie było, nie wiem czy jeszcze ktoś mnie tu w ogóle pamięta, ale kiedyś z powodzeniem rozkładałam tutaj karty tarota, a że teraz mam trochę czasu to mogę przez chwilę tutaj poodpowiadać na wasze pytania . Piszcie je w komentarzach ;)
Możecie pytać o wszystko, począwszy od finansów, kariery, czy bedziecie w zwiazku z różową/niebieskim, czy też o nawet #przegryw, o cokolwiek chcecie :3.
Piszę obecnie na telefonie, odpowiedzi mogą zająć trochę czasu, więc proszę się uzbroić w cierpliwość, postaram się odpowiedzieć na większość pytań. Uprzedzając klasycznie, odpowiadam za darmo, nie naciągam nikogo na pieniądze. Jedyne co jest wskazane, to proszę abyście byli mili wobec siebie i mnie :3
#tarot #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #pracbaza
Lazurka - Naszła mnie ochota, na rozłożenie kart tarota :3
Hejka, długo mnie tu nie ...

źródło: comment_1661624753JpMrtLphbTt5PWi3kJpTEy.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Lazurka: Dziękuję. Zaintrygowałaś mnie pierwszymi dwoma odpowiedziami - bo dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałem. Tak właśnie widzę swoje przyszłe życie.
Co do trzeciej, wszystko ok. Dziękuję jeszcze raz!
  • Odpowiedz
@Lazurka: mam pytanie o kwestie mieszkaniowe - czy w niedługim czasie (tak do dwóch lat) uda nam (mnie i mojemu niebieskiemu) kupić własne mieszkanie/dom? Mieliśmy działać coś w tym zakresie w tym roku, ale wiadomo jak jest. No i stąd to pytanie - czy w końcu będziemy mogli zamieszkać "u siebie"?
  • Odpowiedz
@Lazurka jestem obecnie na związkowym rozdrożu, pracuje nad sobą, trochę zaczynam nowe życie. Wokół mnie jest kilku "zainteresowanych" ale nie wiem czy któryś z nich dobrze rokuje czy tą właściwa osoba dopiero się pojawi? + Ogólna prośba o pro tipy na nową drogę życiową ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz