Wpis z mikrobloga

Naszła mnie ochota, na rozłożenie kart tarota :3
Hejka, długo mnie tu nie było, nie wiem czy jeszcze ktoś mnie tu w ogóle pamięta, ale kiedyś z powodzeniem rozkładałam tutaj karty tarota, a że teraz mam trochę czasu to mogę przez chwilę tutaj poodpowiadać na wasze pytania . Piszcie je w komentarzach ;)
Możecie pytać o wszystko, począwszy od finansów, kariery, czy bedziecie w zwiazku z różową/niebieskim, czy też o nawet #przegryw, o cokolwiek chcecie :3.
Piszę obecnie na telefonie, odpowiedzi mogą zająć trochę czasu, więc proszę się uzbroić w cierpliwość, postaram się odpowiedzieć na większość pytań. Uprzedzając klasycznie, odpowiadam za darmo, nie naciągam nikogo na pieniądze. Jedyne co jest wskazane, to proszę abyście byli mili wobec siebie i mnie :3
#tarot #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #pracbaza
Lazurka - Naszła mnie ochota, na rozłożenie kart tarota :3
Hejka, długo mnie tu nie ...

źródło: comment_1661624753JpMrtLphbTt5PWi3kJpTEy.jpg

Pobierz
  • 47
@nomorelife: zadałam dwa pytania, rozwijajac Twoje kochana. Pierwsze to CO Cię spotka pozytywnego w tym roku. Jest król mieczy i zawsze mi pokazuje on silną i chatyzmatyczną osobę, która będzie miala na Ciebie olbrzymi, pozytywny wpływ. :3
Drugie pytanie to co Cię czeka negatywnego i wyszedł Sąd ostateczny. Na moje to masz duży problem, z którego nie łatwo wyjść :/. Ale mogą Ci w tym pomóc osoby trzecie.
Lazurka - @nomorelife: zadałam dwa pytania, rozwijajac Twoje kochana. Pierwsze to CO ...

źródło: comment_1661625332qGk7uCo5GpaybnYjlAnamb.jpg

Pobierz
@TrollingMasterNinja: Wyszła dwójka kielich i 7 buław. Obecnie mocno pragniesz pieniędzy, żeby zaimponować innym i stworzyć udany i bezpieczny finanswowo związek. Na pytanie czy będziesz bogaty, to będziesz miał wystarczające pieniądze na utrzymanie + coś wiecej, ale czeka cię ciężka praca u kogoś potezniejszego przez przynajmniej rok (stąd mała osoba dążąca na stworzeniun atakująca większe w 7 buław)
Lazurka - @TrollingMasterNinja: Wyszła dwójka kielich i 7 buław. Obecnie mocno pragni...

źródło: comment_1661626125RmN8VsGRRfxXXFJcfQDlA3.jpg

Pobierz
@Lazurka: dziękuję, dla sprostowania, nie interesuje mnie innych zdanie ale fajnie by było już nie pracować i wyruszyć zwiedzać świat, żonę już mam w stabilnym finansowo związku więc to by się zgodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i obecnie pracuje u potężnego prezesa i czasem jest mi ciężko więc też się zgadza ( ͠° ͟ل͜ ͡°) ale już że 4
@Lazurka No to mnie pocieszyłaś ( ͡° ʖ̯ ͡°) To Jeszce jedno pytanie - odnośnie finansów - czy mam się obawiać o swoja sytuację materialna? Czy może jakiś awansik w pracy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Smieciowy-kitku: Karta ogólna: Król monet. No to jest dobrą osobą, trochę niepewną siebie i oczekujesz czystej i zdrowej wzajemnej miłości od partnerki. Na pytanie czy znajdziesz długą połówkę to cóż, na pewno bedziesz jej długo i ciężko szukał, być może spróbujesz też znaleźć
ją w internecie z małym sukcesem, ale to nie będzieraczej ta slynna jedyna. W każdym razie bedzie Cię czekało dużo pracy nad samym sobą. Niemniej będzie to owocne,
Lazurka - @Smieciowy-kitku: Karta ogólna: Król monet. No to jest dobrą osobą, trochę ...

źródło: comment_1661626779oh9VyQHUyOkFtn4OMuSwaE.jpg

Pobierz
@Mantusabra: Tu bez zaskoczeń dla wielu z Was. Wyszła mi 4 buław, co oznacza, że przez najbliższe 10 lat na pewno NIE będzie 3 wojny swiatowej. Zadałam też pytanie z ciekawosci, czy jesli będzie 3 wojna swiatowa, to jak będzie wyglądać. Też nie będzie wojny, a jak już to raczej jakąś katastrofa typu wirus/technologia/pogoda/broń biologiczna, etc. I będziemy żyli trochę cos jak w post apo, ale to już poza moim okresem
Lazurka - @Mantusabra: Tu bez zaskoczeń dla wielu z Was. Wyszła mi 4 buław, co oznacz...

źródło: comment_1661627398OJbsk8MOBM5hfJikOOsmbI.jpg

Pobierz