Wpis z mikrobloga

Żyje sobie w Polsce C, w mieście które jest twierdzą poparcia PiSu i jedna rzecz której wciąż nie mogę zrozumieć jest to jak bardzo odklejeni od rzeczywistości są wyborcy PiSu. Mam kontakt z "zatwardziałym elektoratem" praktycznie codziennie, i od 2-3 lat bez przerwy słyszę narzekanie że jest #!$%@?. Oni wszyscy doskonale widzą że Polska się stacza, ale nieważne co się stanie będą bronić PiSu. Wszystko to wina Unii, Tuska, Niemców, Rosji, Żydów. Dzisiaj poruszyłem temat tego że prawdopodobnie ceny żywności znacznie podskoczą w związku z aktualną sytuacją. W odpowiedzi usłyszałem pomrukiwanie "to będziemy mniej jeść" oraz tyradę na temat tego jak Tusk chcę sprzedać Polskę Niemcom i Izraelowi. I tak to zawszę wygląda, takie jest właśnie nastawienie pisowców, nieważne jak #!$%@?, byleby Tusk nie rządził. Nawet jeśli ktoś inny przewodzi opozycji to oni i tak powiedzą że Tusk za wszystkim stoi. Oni nigdy nie zmienią zdania. Polska mogłaby się stać państwem trzeciego świata a oni i tak zagłosują za PiSem.

W tym kraju nie będzie lepiej. Przynajmniej nie przez najbliższe 10-20 lat, aż elektorat PiSu po prostu zacznie wymierać #bekazpisu #polska #takaprawda #polityka
Pobierz
źródło: comment_16616147591906cRxmNM54Ji5b9bRHUY.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vanderbright: będzie lepiej, jeżeli PiS przewali wybory, a póki co wiele na to wskazuje. Z drugiej strony chciałbym, żeby pis rządził 3 kadencję, żeby Polacy poczuli jak bardzo ich ta ukochana partia rucha każdego dnia
@Vanderbright: POPiSu*. To w zasadzie jedna i ta sama grupa ludzi, która kłóci się nawzajem. Jedni sprzedali kraj Niemcom, drudzy robią laskę Amerykanom. Wina Kaczyńskiego albo wina Tuska. No i co wybory, już od ładnych nastu lat, 70% poparcia.

W tym kraju nie będzie lepiej. Przynajmniej nie przez najbliższe 10-20 lat, aż elektorat POPiSu po prostu zacznie wymierać


Mam nadzieję.