Wpis z mikrobloga

@Palladyn400 coraz bardziej się odchodzi od tego. Produkcja jest mocno za murzynami i wszystkie stare stołki które się dostali to tylko zgrzytają zębami jak nie rozumieją prezentacji po angielsku jak jest uszykowana przez dział IT i prezentowana. Ale to prawda. Na części produkcyjnej bez niemieckiego nie przebijesz się.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tigermass: Phi jednorazowe. Ja dostałem wyrównanie inflacyjne do umowy na stałe w wysokości średniorocznej inflacji. Takie jednorazowe nie są do końca dobre, bo pracodawcy się odwodzi i nadal zostajesz przy starym wynagrodzeniu, a koszty życia ciągle rosną.
@Walnij_Kielona: gość jest na utrzymaniu ruchu, tam się zarabia troszkę więcej niż za wkręcanie śrubki.

co nie zmienia tego, że moim zdaniem VW płaci bardzo słabo (szczególnie w IT - w samym Poznaniu jestem w stanie od ręki wymienić dwie inne duże korporacje, które płacą sporo więcej a wymagają tyle samo - czyli niewiele ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
@Walnij_Kielona utrzymanie ruchu startuje z innego pułapu a dostać się tam nie łatwo bez znajomości lub szkoły na linie montażową dostaniesz się bez problemu raczej aktualnie ale to zupełnie inna bajka...