Wpis z mikrobloga

Ostatnio miałem okazję po raz drugi w życiu wziąć grzybki i oto praca którą stworzyłem pod ich wpływem. Był to rodzaj Golden Teacher w ilości 2 gramów. Praca ta jest moim subiektywnym i artystycznym "zapisem" odczuć podczas tripa. Wiem, że niektórzy mogą być zawiedzeni bo moje prace wyglądają jakbym grzyby co śniadanie do jajecznicy dorzucał ale to dopiero drugi raz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pierwszy był kilka lat temu, w komentarzu wrzucę pierwszą pracę. Tutaj po więcej moich prac
Post ten nie ma na celu propagowania używek. Jest to tylko moja artystyczna wizja tego co czułem. Każdy ma swój rozum i powinien, jeśli się na to zdecyduje, sięgać po takie rzeczy z umiarem i odpowiednim przygotowaniem. To nie jest zabawka.
#krabonszcz #psychodeliki #sztuka #grafika #tworczoscwlasna #narkotykizawszespoko hash dla zasięgu, żeby nie było, że kłóci się z ostatnim zdaniem
Nikas - Ostatnio miałem okazję po raz drugi w życiu wziąć grzybki i oto praca którą s...

źródło: comment_1661346193fHnsXLE5qViuebrKGRohyr.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • 2
@Nikas ani szałwi ani gałki nie polecam :)

Co do prac, od dawna jestem fanką. Najlepsze jest to, że wcale nie trzeba brać żeby tworzyć takie rzeczy. :)
Jak zawsze świetna praca
  • Odpowiedz
@Nikas: tbh myślałem że walisz psychodelie ostro, ale jak nie to i tak szacun że czujesz klimat bez wspomagania. fajny ten obraz dla mnie ogółem i wszystkie w sumie fajne też, jak mnie kiedyś będzie stać to kupię
  • Odpowiedz
@zzyciemsiepojednaj: jesteś pewien, że po 15g? Chyba mokrych. Bo po 15 suchych to byś nie pamiętał tripa. 5 to heroic dose, niektórzy biorą 10 i jest odcinka całkowita a co dopiero po 15.
  • Odpowiedz