Wpis z mikrobloga

@nosacz_ninja: zakładając, że pojedzie najdłuższą trasą ( ͡° ͜ʖ ͡°), centrum to Dworzec Główny i biorąc maksymalne ceny ustalone w mieście (9zł za start i 4zł/km w strefie 1) - jakieś 70-80zł zapewne. Ahmed połowę tego, chyba, że się z Januszem dogadasz na miejscu na powiedzmy 50zł.
@eMaciek p
Ok, dzięki. Czyli plus minus podobnie jak wylicza za opcję comfort w uberze i te 30% drożej niż zwykły uber

@Kosedek Czyli tak gdzieś jak myślałem, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jendrej Jak coś będzie jechało akurat w tym czasie to ok, ale jak akurat trafię na lukę nie chcę tam czekać późnym wieczorem na kolejny ¯_(ツ)_/¯
@nosacz_ninja: Myślę, że jak taxi to lepiej dzwonić do nich niż pierwszą z postoju łapać, bo to chyba zawsze korzystniej, choć nie mam tu doświadczenia zbyt dużego i nie wiem czy to nie jakaś urban legend.

Do centrum dostaniesz się również autobusem linia 210, za 5 zł.
@balrog84: z tego co widzę to są nieaktualne ceny. za tyle to się jeździło 3 lata temu :) teraz jest to trochę bardziej wypłaszczone
@nosacz_ninja: generalnie różnica między najtańszą firmą a najdroższą w chwili obecnej to jakieś 6-7 zł na takiej trasie. Więc nie ma znaczenia co się zamówi. W @KomfortTaxi w ciągu dnia około 60 zł, w nocy około 85