Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to normalne, że mój mąż dzień w dzień dzwoni do swojej matki i do dwóch sióstr? Co kilka dni dzwoni do 3 kolegów. Raz w tygodniu jest u siostry, raz na 3 tygodnie u drugiej siostry, u matki raz w każdą sobotę. Z kolegami widzi się co najmniej raz na 2 tygodnie.

Doprowadza mnie to do szału. Mój chłop zajmuje się więcej innymi niż mną. Chyba nie tak powinno wyglądać małżeństwo. Ja dzwonię do swojej mamy raz w miesiącu, a spotykam się z nią tylko w święta. Z rodzeństwem nie mam kontaktu, bo wszyscy założyli swoje rodziny i się w nich realizują. Uważam, że mój mąż też powinien odciąć pępowinę od swojego starego kawalerskiego życia z matką, rodzeństwem i kolegami, a skupić się na nowej rodzinie którą sam do cholery założył..

#zwiazki #malzenstwo #gorzkiezale #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63031fff0b38baa9cfae30df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 149
@AnonimoweMirkoWyznania: też miałem kontakt z bratem raz na kilka miesięcy, bo założyłem własną rodzinę i się w niej realizowałem.
Mój brat zmarł, a ja żałuję, że miałem z nim kontakt raz na kilka miesięcy. Żeby nie było: nikt mi tych kontaktów nie zabraniał, żona nie prowadzi Dziennika Odwiedzin i Rozmów Telefonicznych.

Zbyt duży odchył w drugą stronę też nie jest za dobry, ale znając życie i #logikarozowychpaskow zapewne generalizujesz i przesadzasz.