Wpis z mikrobloga

Oczywiście cały proces inwestycyjny trwa z 10 lat minimum, ale czy według tej samej logiki wiele lat po pisie będziesz twierdził, że te drogi co teraz budują to tak naprawdę zasługa pisu? No jakoś nie wydaje mi się xD


@Anien: To jest zwykły pieniacz, który nie ma pojęcia o budowaniu dróg. Poza tym jego niewiele fakty interesują i nie chce się niczego dowiedzieć tylko przyszedł szukać problemu z pisem tam gdzie
Oczywiście cały proces inwestycyjny trwa z 10 lat minimum, ale czy według tej samej logiki wiele lat po pisie będziesz twierdził, że te drogi co teraz budują to tak naprawdę zasługa pisu? No jakoś nie wydaje mi się xD


@Anien:
Z faktami trudno dyskutować jeśli tak będzie xD. Jak rzucasz liczbami to miej coś lepszego na ich poparcie niż długość oddanej drogi i automatycze przypisanie daty jej otwarcia do zasług rządzących
prymitywnym myśleniem.


@Flypho: XD typie ja nie jestem politykiem tylko od lat się interesuję drogami i trochę się na tym znam. Chciałem ci wyjaśnić, że nie ma pod tym względem różnicy między żadnym rządem przynajmniej od 2005 roku czyli od czasów jak UE sypnęła kasą. Skoro myślisz inaczej to może ty mi udowodnisz co masz na poparcie swojej tezy? Może jakieś liczby, dane, jakieś fakty? Czy strzeliłeś z dupy tezę i
PiS daje radę w temacie budowy dróg? Chyba podjadles sobie za dużo granulatu dla pisowcow xD że takie głupoty #!$%@?.


@Flypho: Tak, GDDKiA daję radę. Jest to jedna z niewielu instytucji, w których nie było masowego najazdu pociotków i która w miarę daje rade.

A tak, za PO powstawało więcej dróg (pieniądze z funduszy strukturalnych, których już nie dostajemy na infrastrukturę liniową bo się rozwinęliśmy trochę przez 18 lat w UE)
@aei9077: Mnie jako radykalnego antypisowca strasznie #!$%@?, jak się rozszerza krytykę pisu na obszary w których ciężką robotę odwalają urzędnicy. Przecież dróg nie buduje Adamczyk.

Drogi są w Polsce budowane sprawnie, bo po fali problemów w okolicach Euro mamy know-how jak te drogi budować. I nie jest to zasługa ani PO ani PiS-u.

@cienki137: Dokładnie. Potem z 5 zmian ZRID-u, odkrycie szczątek żołnierzy wyklętych i rzadki chomik co wstrzymuje budowę
@Logan00: Tyle miałeś do zrobienia - wygooglać 100 obwodnic i przeczytać o założeniach programu i kiedy się rozpoczął :

https://www.gov.pl/web/infrastruktura/program-budowy-100-obwodnic-na-lata-2020---2031

Cytuję:

"Rada Ministrów przyjęła 13 kwietnia 2021 r. uchwałę w sprawie ustanowienia Programu budowy 100 obwodnic na lata 2020-2030. "

Czyli jest to pierwsza zakończona obwodnica ze stu, którą zbudowano w przeciągu ponad roku.
Ale lepiej #!$%@?ć jak potłuczony z nadzieją na lajki od innych spryciarzy jak ty :D
@Logan00: jako prawie codzienny użytkownik tej drogi moge powiedziec ze ta „obwodnica” xD ma troche sensu, tam domki są trzy metry od drogi a wcale bym sie nie zdziwil jakby ten odcinek 51 byl jedną z bardziej ruchliwych krajowej w tej czesci kraju wiec mieszkancom troche ulzylo
@frugom:

. A w tym czasie zbudowali inne obwodnice, więc sam wpis jest z dupy. Można nie lubić pis-u, ale akurat w temacie budowy dróg dają radę.


chyba z #!$%@? spadłeś. PiS jedyne co robi to dokańcza projekty pozaczynane za PO.
Nowych inwestycji jest jak na lekarstwo