Wpis z mikrobloga

Mirki, rozglądam się za autem. Potrzebuje do firmy i rodziny duże Kombii, trasy raczej długie więc stawiam na diesla. Na ten moment rozglądam się za Mondeo, Insygnia i Passatem. Budżet do 90k +\-. Celuje w roczniki 2018 i nowsze.
Ktoś jeździł może którymś z nich, ma jakieś porownanie? Jak wygląda awaryjnosc bo w internecie ciężko znaleźć jakieś informacje. Który według was jest najlepszy?
#motoryzacja #samochody #passat #mondeo #insignia #leasing
Pobierz kominiasz - Mirki, rozglądam się za autem. Potrzebuje do firmy i rodziny duże Kombii,...
źródło: comment_1661059345N8Jugqs0JLNZc5sydhEchb.jpg
  • 49
@kominiasz: zawsze bylem niechetny passatom, ale jak pojezdzilem dwoma (2017 i 2022) to z czystym sumieniem polecam.
Malo pali, duzy bagaznik, w trase idealny.
Co do awaryjnosci to ciezko mi powiedzieć ale raczej wiekszych problemów nie miałem, poza czujnikami z przodu (i to o dziwo w tym nowszym)
@kominiasz: Trochę kontrowersyjnie ale... Renault Talisman - absolutnie najwygodniejszy ze wszystkich wymienionych. Co prawda mam sedana i w benzynie, ale po trasie ze Śląska do Chorwacji mógłbym od razu zrobić trzy razy taki sam dystans bez zmęczenia. Do wad zaliczam słabe audio w podstawie i mały bak - chociaż ja mam 200 konną benzynę i nie wiem jak to wygląda w dieslu ;)