Wpis z mikrobloga

@Renard15: Pisowcowi naplujesz w twarz to mowi, ze deszcz pada, dopoki te kanalie sa u wladzy a prokurator generalny jest ministrem sprawiedliwosci nic im nie zrobisz, nawet jesli do wladzy dojdzie opozycja to tez niczego nie wskórają, tylko przy radykalnej zmianie i rewolucji bylaby szansa zeby ukarac tych #!$%@?ów
@Renard15 tak oczywiście.... Tylko kwiatuszku robimy to, bo takie jest życzenie USA. Nikt nie musi nikogo szantażować. Dodatkowo znaffco jeśli istnieją to nagrania pochodzą z czasów Janukowycza i raczej byłyby w Moskwie a nie Kijowie. Także cóż bzdury piszesz.
@Gawol_1 nieeee chociaż w twoim przypadku to pewnie jeszcze niedawno dinusie i kosmici. Niestety od września będzie mniej ciebie w komentarzach na wypoku. Cóż rozumiem szkoła.
@Gawol_1 może jestem na Ukrainie. Może uwielbiam takich propagandystów-parodystów jak ty. Kiedyś tylko najbliżsi wiedzieli, że jesteś yntelygentny ynaczey i tylko wstyd przynosisz. Dzięki wypokowi wie o tobie spora część internetu. Pełnisz tu niezwykle ważną rolę. Jak jakiś wykopek się skompromituje, ośmieszy, wygłupi i wszyscy mają z niego bekę, to zawsze może sobię pomyśleć. Tak dał ciała, zrobił coś żenującego i większość ludzi ma go za skończonego. Na szczęście zawsze jest jeszcze
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bijotai: gratuluję znalezienia tej mądrości w googlach bo sam to byś połowy nawet tego nie ułożył z tym poziomem iq, który niestety nie jest imponujący a nawet rzekłbym deficytowy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bijotai: zdanie wypoku interesuje mnie na równi z Twoim czyli wcale, ale siedząc w zamknięciu wiem że jedyne co ci pozostało to internetowe znajomości dlatego dam ci plusika żebyś myślał że jesteś lubiany ;)