Wpis z mikrobloga

@Trybun_Plebejski: Po prostu tacy ludzie chcą polityka rodem z XX wieku - typowego męża stanu czyli mają zboczenie do autorytaryzmu i utemperowania społeczeństwa. Polityków z jej podejściem do życia będzie coraz więcej a dziadów wzorujących się na poprzedniej epoce będzie ubywać. Przypomina mi to straszenie wpływem filmów, muzyki i gier na młodzież. Z góry przegrana wojna starszego pokolenia z nowoczesnością. Krzykacze krytykujący jej zachowanie przypominają mi właśnie taką konserwatywną rodzinkę, która
@Bartosz_z_Zarytego:

myślisz ze cokolwiek o mnie wiesz bo wszedłeś na mój profil? lmao xD

Każdego normalnego człowieka nazwij boomerem, bo nie skacze jak małpa i nie macha dupą na imprezie xD Co jest z tą dzisiejszą generacją? Social media usmażyły wam mózgi


Gościu ja jestem w twoim wieku, po prostu nie mam kija w dupie, może jak go wyjmiesz to nie bedziesz musial szukac porad jak wyjechac na zmywak do UK
Naszym chłopakom brakuje luzu. Tak się bawi premier Finlandii Sanna Marin:

@Bartosz_z_Zarytego Jedni lubią bawić się na imprezach i pić alkohol, inni natomiast robić walki, łamać prawo i kraść miliony

Wychodzi na to że Polaków bardziej oburza myśl że polityk może się ruchać niż fakt że rucha obywateli

Nawet nie wiesz jak bardzo bym wolał ogladax taki filmik z naszymi politykami niż oglądać komferencje prasowe polityków gdzie kłamią w żywe oczy.

Kupiłeś
@Trybun_Plebejski: Ale oni maja życie prywatne i to całkiem udane - nie obnoszą się z tym bo Polaków boli jak ktoś ma lepiej i łatwiej. Tym bardziej, ze oni maja zadanie uczynić nasze życie lepszym a robią kompletnie na odwrót xD
@ipkis123: ale ja jestem dużo bardziej oburzony postawą, zachowaniem, i sposobem rządzenia naszego rządu, po prostu setki innych osób wrzucają takie posty codziennie, więc ja wrzucam coś innego. Uważasz, że można być oburzonym tylko jedną rzeczą na raz czy o co Ci chodzi? Zresztą może oburzony to złe słowo, mnie bardziej bawi fakt, że ktoś wrzucił filmik do neta, gdzie PM Finlandii zachowuje się jak zwykła julka xD