Wpis z mikrobloga

co wy tu pieprzycie, przecież w Finlandii jest dym, baba musiała odszczekać, że żadnych narkotyków nie brała i jadą po niej jak po burej suce
nie chciałbym, żeby rządziła mną panienka z baletów
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: chlanie i imprezowanie to nie zainteresowania. Ja jestem normalnym człowiekiem z krwi i kości a nie skaczę jak małpa bo się #!$%@?łem na imprezie xD Babka jest jeszcze starsza o 2 lata ode mnie lol. Chciałbym zobaczyć Twoją reakcję gdyby to Morawiecki skakał, tańczył i darł mordę na domówce xD
  • Odpowiedz
#!$%@?, OP niby młody a już boomer XDDD Chociaż z taką przebojowością to robotę idealną znalazł- support IT xD
  • Odpowiedz
@remev: myślisz ze cokolwiek o mnie wiesz bo wszedłeś na mój profil? lmao xD
Każdego normalnego człowieka nazwij boomerem, bo nie skacze jak małpa i nie macha dupą na imprezie xD Co jest z tą dzisiejszą generacją? Social media usmażyły wam mózgi
  • Odpowiedz
chlanie i imprezowanie to nie zainteresowania. Ja jestem normalnym człowiekiem z krwi i kości a nie skaczę jak małpa bo się #!$%@?łem na imprezie xD Babka jest jeszcze starsza o 2 lata ode mnie lol.


@Bartosz_z_Zarytego: jaki dorosły pan. Niech pan usunie konto i idzie do filharmonii.
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_Zarytego: mimo wszystko wolałbym żeby premier mojego kraju lepiej dbał o prywatność, zamiast bujać się po pijaku z influnserami z telefonem przyspawanym do ręki. PR'owa owieczka jak ta prokurator z Krymu
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: Po prostu tacy ludzie chcą polityka rodem z XX wieku - typowego męża stanu czyli mają zboczenie do autorytaryzmu i utemperowania społeczeństwa. Polityków z jej podejściem do życia będzie coraz więcej a dziadów wzorujących się na poprzedniej epoce będzie ubywać. Przypomina mi to straszenie wpływem filmów, muzyki i gier na młodzież. Z góry przegrana wojna starszego pokolenia z nowoczesnością. Krzykacze krytykujący jej zachowanie przypominają mi właśnie taką konserwatywną rodzinkę, która
  • Odpowiedz
nie chciałbym, żeby rządziła mną panienka z baletów


@aa-aa: Czyli jak ktoś zostaje politykiem to musi tylko uprawiać politykę, jeść, spać i nie bawić się, nie uśmiechać? U nas masz takiego i co? Zadowolony?
  • Odpowiedz
@Bartosz_z_Zarytego:

myślisz ze cokolwiek o mnie wiesz bo wszedłeś na mój profil? lmao xD

Każdego normalnego człowieka nazwij boomerem, bo nie skacze jak małpa i nie macha dupą na imprezie xD Co jest z tą dzisiejszą generacją? Social media usmażyły wam mózgi


Gościu ja jestem w twoim wieku, po prostu nie mam kija w dupie, może jak go wyjmiesz to nie bedziesz musial szukac porad jak wyjechac na zmywak do UK
  • Odpowiedz