Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 157
#atencyjnysmuteczek (jeśli nie odpowiada, wrzucaj na czarną)

Spałam może z 4 godziny. Na szczęście dziś pracuję do 13tej, więc szybko zleci.

Dziś nie mam Redbulla ze sobą, ale spokojnie Wykopki - kupię sobie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mój stan psychiczny przez dojazdy i stres związany z mieszkaniem jest raczej średni, ale jakoś sobie radzę. Trochę przemęczona jestem. Trochę mocno. Ostatnio staram się zjeść choć jeden wartościowy posiłek. Śniadań nie jem, kolacji w sumie też nie. Obiad czasem zjem. Ciągle nie mam apetytu. Po prostu jakbym głodna nie była, ale tak naprawdę mój organizm ciężko tak przeżywa. Jest lekko mówiąc wycieńczony. Zaburzenia odżywiania przy tym wszystkim średnio pomagają, ale no wszystko co robię to robię na własną odpowiedzialność. Jestem dorosła i nie mogę liczyć, że całe życie ktoś będzie się pytał "Jadłaś?", "Zjedz coś".

Naprawdę trzymajcie kciuki za jakiekolwiek mieszkanie, bo na dłuższą metę z moją głową się zajadę trochę.

Miłego dnia Wykopki i zjedzcie dobre śniadanie za mnie! (ʘʘ)
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (jeśli nie odpowiada, wrzucaj na czarną)

Spałam...

źródło: comment_1660705275nhbTEkqTkMsgqzCAn5bD3q.jpg

Pobierz
  • 116
@Emnesti: No też właśnie niezbyt rozsądne mi się wydaje, żeby się tutaj uzewnętrzniać. Już pomijając to, że największym życiowym wrogiem typowego wy0pka jest kobieta, to może się też trafić jakiś nawiedzony stalker. Była kiedyś taka laska, Bazyliszek bodajże, co nagrywała sobie głupawe filmiki na youtube, aż ją wystalkował jakiś #!$%@? i wybił jej okna w domu, i tak się skończyła jej kariera.

Myślę że lepiej założyć jakiś fp na facebooku albo
@Urajah

@smuteczek2000s: Serio takie posty o niczym teraz będą codziennie w gorących? XD Kim trzeba być aby szukać atencji na wykopie ( _)


A nie można poprostu sobie pisać? Dlaczego to tak boli niektórych że ona sobie wstawia wpisy takie a nie inne, zero wsparcia od niektórych, a wręcz obrzydliwe zachowanie piwniczaków. Dziwie sie, bo to miejsce było dużo lepsze - społeczność tutaj zamienia się w bagno.

Mimo
A nie można poprostu sobie pisać?


@v1lk: Pisać można, ale że to w gorące trafia.

Dlaczego to tak boli niektórych


@v1lk: Dlaczego boli cię, że Rychu Peja może uczciwie zarobić XD

zero wsparcia od niektórych


@v1lk: Wsparcia? W czym? Że ktoś się nie wyspał i szuka lepszej stancji? A kto się wysypia XD

a wręcz obrzydliwe zachowanie piwniczaków


@v1lk: ? To do mnie? Chyba masz jakieś urojenia lol
@Urajah chyba mało ogarniasz idee mikrobloga () lepiej widzieć takie wpisy jak ten niż info o lasce z 19+ ktora dupskiem zarabia na onlyfans, lub bzdury patotagów których jest zawsze wysyp.

Nie pasuje- czarnolista, i tyle w temacie. Zamiast pisać bzdury niektorzy mogli by się zastanowić nad własnym sobą () I w szczególności tym że poza hejtem nie wnoszą tu