Wpis z mikrobloga

Pytanie o przepisywanie zwojów - czy niektórych nie da się przepisać? #!$%@?łem zmniejszenie potwora od trolla spod kopalni Araxos, planowałem sobie go przepisać i wybić trolle na mapie, ale przy stole nie mam go dostępnego w liście zwojów do przepisania. Dodam, że jestem w 1 rozdziale. Ogólnie mam w eq 21 różnych zwojów, a tylko 17 opcji do przepisania, to błąd czy zamierzone? Nie sprawdzałem dokładnie, jakich innych zwojów nie mogę przepisać, jutro postaram się zweryfikować.
#kronikimyrtany #gothic
  • 10
@Merdarion_PL: może i coś w tym jest. Sprawdziłem, że nie mogę przepisać żadnego ze zwojów przemiany, oraz zwoju zmniejszenia potwora. Co ciekawe, takie zwoje jak Spowolnienie, Sen, Otwieranie Zamków czy Telekineza można przepisywać normalnie.
@Megawonsz_dziewienc: możesz rozwinąć, o jakim patternie mówisz? W G2 dało się spokojnie obiegać i bić w plecy, w Kronikach nie jestem w stanie wykonać tego manewru, zawsze jego pięść mnie dosięga i na obecnym etapie jestem w stanie przeżyć tylko jedno takie uderzenie, a zanim się pozbieram, to troll dobiega.