Wpis z mikrobloga

W sumie podziwiam tę rozczulającą naiwność spadkowców, zgodnie z którą rząd PiS w roku wyborczym wcale nie będzie obniżał stóp procentowych, dodrukowywał pieniędzy i poprawiał dostępu do kredytu dla madek z bombelkami, bo... to by popsuło gospodarkę i naraziło na straty oszczędzających na mieszkanie. xD

Jak będzie zapotrzebowanie polityczne, to podniosą limity i zrobią z tego programu taki samograj, że akty notarialne będą tylko furczały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny
pastaowujkufoliarzu - W sumie podziwiam tę rozczulającą naiwność spadkowców, zgodnie ...

źródło: comment_1660681987AxloCHwMw7rvsEZfmononL.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pastaowujkufoliarzu: ty na pewno zażywasz te wszystkie tabletki, które lekarz przepisał? Coś mi się wydaje, że czasem opuszczasz dawkę. Usiądź na spokojnie, przemysł zachowanie i dokończ w spokoju kurację. Będzie pożytek dla wszystkich XD
  • Odpowiedz
@pastaowujkufoliarzu: myślę, że wyborcy PiS będą właśnie dość uradowani, że ceny spadają. Na kredytach to głównie PO i Lewica (patrz duże miasta, gdzie prawie każdy kto przybył w ciągu ostatnich 7 lat ma jakiś całkiem spory kredyt).
  • Odpowiedz
@emeig: w każdej kampanii wyborczej trzeba pocisnąć program mieszkaniowy. Musi być w przebitkach zadowolona rodzinka 2+2 która właśnie kupiła nowy dywan do nowego mieszkania, a w obietnicach "wsparcie polaków w zakupie własnego m". Przyszłoroczna kampania nie będzie wyjątkiem a będzie musiało to być coś na tyle grubego, żeby odeprzeć krytykę PO kierowaną w glapę i wysokie raty kredytów. Otworzą kurek z KNF albo poszerzą dopłaty, sam zobaczysz.
  • Odpowiedz
@pastaowujkufoliarzu: To sa ludzie ktorzy po prostu nie maja pojecia o realiach i rynku, czytaja statystyki tylko nie rozumieja ze jest tam Sosnowiec i Warszawa - i nie mam nic do Sosnowca. Realia Warszawy oraz najwiekszych polskich miast sa takie, ze najem jest drozszy niz kiedykolwiek, w ciagu ostatnich kilku miesiecy nastapil gigantyczny wzrost cen najmu, a lokalu ktory mozna wynajmowac, nikt nie bedzie sprzedawal duzo taniej niz chce - chyba
  • Odpowiedz