Wpis z mikrobloga

Uwielbiam taras widokowy w moim apartamentowcu <3 Zobaczcie jaki duży, wstawiłem leżak dla skali. Cieszę się, że mogę sobie pozwolić na tak dużą przestrzeń życiową, odkąd osiągnąłem pułap Polaka Premium™ i zarabiam 4 tysiące złotych do ręki co miesiąc. Żyję pełną piersią. Sąsiedzi mają tylko malutkie balkony - bo nie da się tych ich klitek nazwać tarasami...
O, a sam budynek jest wykonany w najnowocześniejszej technologii, taką jaką zbudowana jest Tama Trzech Przełomów, specjalista mi mówił. Tworzy się takie ogromne kratownice z najwyższej jakości stali, a potem dla pewności zalewa to betonem i tak powstają ogromne ściany budynków. Potem się te ściany skleja czy tam skręca. Specjalista mówił, że to najbardziej ekskluzywna technologia na lata. A są podobno jeszcze takie firmy, co budują z jakichś pustaków, przecież to myszy się mogą zalęgnąć. Albo z cegieł xDDD Czaicie siedzą chłopy i kamyk na kamyku układają i lepią to jakimś gównem, jak za Mieszka Pierwszego xDDD

#polakpremium
Pobierz TavarishPiesov - Uwielbiam taras widokowy w moim apartamentowcu <3 Zobaczcie jaki duż...
źródło: comment_1660646543NjDqbN8Bs4EusCWR9u8fTu.jpg
  • 117
@TavarishPiesov: ja mam balkon 15m2 ale wiesz ja mieszkam w dziurze zabitej dechami a budynek pochodzi z 2011 roku, to wtedy faktycznie jak za mieszka pierwszego ściany działowe z pustaków i ściany tylko żelbetowe.
Jak klimę zamontujesz to już się nie położysz, ale sumie po co się kłaść koło jednostki zewnętrznej jak pracuje. Dobrze że choć pranie możesz wywiesić, bo nie wszystko można suszyć w suszarce. Ale musisz się zdecydować albo
Pobierz oremi - @TavarishPiesov: ja mam balkon 15m2 ale wiesz ja mieszkam w dziurze zabitej d...
źródło: comment_1660727172jdHMDvJ6RT6rWSGTUINDAE.jpg