Wpis z mikrobloga

Uwielbiam taras widokowy w moim apartamentowcu <3 Zobaczcie jaki duży, wstawiłem leżak dla skali. Cieszę się, że mogę sobie pozwolić na tak dużą przestrzeń życiową, odkąd osiągnąłem pułap Polaka Premium™ i zarabiam 4 tysiące złotych do ręki co miesiąc. Żyję pełną piersią. Sąsiedzi mają tylko malutkie balkony - bo nie da się tych ich klitek nazwać tarasami...
O, a sam budynek jest wykonany w najnowocześniejszej technologii, taką jaką zbudowana jest Tama Trzech Przełomów, specjalista mi mówił. Tworzy się takie ogromne kratownice z najwyższej jakości stali, a potem dla pewności zalewa to betonem i tak powstają ogromne ściany budynków. Potem się te ściany skleja czy tam skręca. Specjalista mówił, że to najbardziej ekskluzywna technologia na lata. A są podobno jeszcze takie firmy, co budują z jakichś pustaków, przecież to myszy się mogą zalęgnąć. Albo z cegieł xDDD Czaicie siedzą chłopy i kamyk na kamyku układają i lepią to jakimś gównem, jak za Mieszka Pierwszego xDDD

#polakpremium
TavarishPiesov - Uwielbiam taras widokowy w moim apartamentowcu <3 Zobaczcie jaki duż...

źródło: comment_1660646543NjDqbN8Bs4EusCWR9u8fTu.jpg

Pobierz
  • 117