Wpis z mikrobloga

Ja akurat uważam, że Jaruzelska nie chce przywrócić sympatii do PRL tylko chce zwyczajnie:

zarabić a się nie narobić ~ F. Kiepski


i o to tylko chodzi. Zapraszanie radykałów jest łatwe i generuje dużo wejść a ona nie daje odporu wobec tego co oni mówią. Tylko raz Memcena zapytała co z ubojem psów na import do Chin to się prawniczyna złożył jak tani leżak nad Bałtykiem.

W polsce ludzie nie wiedzą, że dziennikarz nie jest od głaskania gości tylko od trzymania ich za jaja. Powinien weryfikować, pytać, kwestionować etc etc. a tego w polsce nikt nie robi niestety.

#napierala #zychowicz #jaruzelska
igor0906 - Ja akurat uważam, że Jaruzelska nie chce przywrócić sympatii do PRL tylko ...

źródło: comment_1660560472c1HSngG8xswn5ECyVPpIpU.jpg

Pobierz
  • 10
@igor0906: W sumie podobnie jak Szymek zakolak. Gdy gościem jest ktoś o bliskich mu poglądach to wtedy kombatant idei robi tyle co ten pies z kiwającą głową z chińskiego marketu
@igor0906: a ja Jaruzelską lubię, faktycznie daje platformę wypowiedzi dla takich mętów jak Braun czy JKM czy inny Memcen ale jednocześnie zaprasza gości z każdej strony światopoglądowego sporu i każdemu gościowi daje się wypowiedzieć tak samo. Oczywiście że Monika Jaruzelska jest dziennikarką, jej program jest jednym z ciekawszych na yt moim zdaniem, mimo że nie trawię z 80% gości jej kanału. Nieprawdą jest też że nie zadaje trudnych pytań, z głowy