Wpis z mikrobloga

@RAAAKEZ: Najbardziej mnie przeraża to, że nauczyciele i tak w większości będą serować te papek uczniom, a dzieciaki siłą rzeczy nie mając innego źródła informacji będą mimochodem zapamiętywać ten syf i żyć w błędzie przez jakiś czas. Mały procent pewnie zdecyduje się na bojkot i podejście w stylu „macie tu 5 na koniec, a teraz oglądamy film”. Ale jestem tez pod wrażeniem, że wspomniany jest megadeth, a nie ma metalliki oraz
@Hrabia_Horeszko: będzie jak za PRL z historią. Będą nauczyciele aktywiści, którzy będą serwować to wszystko z pełnym przekonaniem, będą odważni, którzy będą mówić głośno jak jest, ale większość wiedząc, że to kompletne głupoty, będzie i tak tego uczyć bo trzeba, bo inaczej stracą pracę, a mają rodziny na utrzymaniu, kredyty na mieszkania itp., a uczniowie będą kujony i lizusy, które będą z przekonaniem się uczyć, będą odważni, którzy na forum klasy
Wygląda to jak ubeckie raporty z festiwalu w Jarocinie


@funeralmoon: aż mi się z tym skojarzyło. Mapy dla żołnierzy Układu Warszawskiego z fonetycznie spolszczonymi nazwami. Kompletnie bezużyteczne w nawigacji na miejscu, za to (za pewne w mniemaniu tych co to zatwierdzili) zabezpieczające żołnierza przed podstawami znajomości języka angielskiego, na wypadek jakby wpadł na pomysł żeby uciec z tego komunistycznego raju.
Pobierz europa - > Wygląda to jak ubeckie raporty z festiwalu w Jarocinie

@funeralmoon: aż...
źródło: comment_1660566459vBwpd8YV28YJwrWs7MVIxE.jpg