Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak to otagować, ale muszę się z Wami tym podzielić bo mi brak sił już. Przyjechałem do rodziców na kilka dni, mieszkam bardzo daleko, uciekłem z miasta rodzinnego powiatowego do dużego wojewódzkiego także rzadko się widzimy. Rozmawiam z moimi rodzicami, zeszło na politykę, zawsze wiedziałem, ze to prości ludzie, żyją myślą o emeryturze, PiS, Ukraińcy zabierają prace, dopłaty do wszystkiego spoko, cukru brak masakra, Rosja spuściła nam ścieki w Odrze, Tusk to rudy śmieć i tak dalej. Dodatkowo Cisną nas o wnuki, ciagle teksy że ślub, wracajcie tu mieszkanie macie nie musicie wynajmować i płacić prywaciarzowi, zmienicie prace z biurowej wykwalifikowanej pójdziecie na strefę na prace zmianową będzie super przecież. Nie mam sił tłuc im czemu są w błędzie, jakimi są hipokrytami mówiąc jaka straszna wojna a potem że psioczą na Ukraińców w Polsce, że patrzą tylko na siebie, chcą wnuki a jak myślą o mojej czy jego przyszłości jeśli głosują na te #!$%@? z PiSu? Ale dziś to już mi ręce opadły jak usłyszałem argument, czemu nie zagłosują PO. Już pomijam to ze jak patrzą na Tuska w TVP to cytuje "zaciskają nam się pieści". Chodzi o to, ze oni się boja ze PO podniesie wiek emerytalny i ze nie dożyją emerytury. Jak zapytałem się co będą robić na emeryturze (bo oni nie maja żadnego hobby) to usłyszałem, ze będą odpoczywać i mam się nie martwić o nich. Oni nawet jak maja 2 tygodnie wolnego to siedzą w domu i oglądają tylko telewizje albo żrą albo piją. NO i kiełbasa i kabaret na Polsacie to szczyt udanego wieczoru, choć jak patrze z roku na rok to widzę jaki regres psychiczny i zdrowotny zaliczają, jak nie potrafią się skupić na dyskusji i jedyne co potrafią to pokrzykiwać lub przytakiwać. Ja #!$%@?, jest mi #!$%@? przykro. Musiałem się Wam pożalić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#patologiazewsi #gorzkiezale
  • 5
@Kamellot
W tym tempie to na emeryturze beda #!$%@? na czarno bo nie wyzyja xD. Moja mame niby tez taka dobra a cieszy sie tylko gdy widzi ze jestem zmeczony i juz ledwo sobie daje rade. Dyskusji nie ma co prowadzic, bo swoje bledy latwo zapominaja, wiek tez robi swoje i przyzwyczajeni ze dziecko to taki piesek premium i nie ma prawa glosu