Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema mordeczki,
jakiś czas temu czytałem tu wypociny miraska, że jak na #tinder przyznał się, że studiuje weterynarię, ze względu na to że jego rodzina prowadzi gospodarstwo i jest rolnikiem, to laska urwała kontakt.
Potwierdzam, sam zostałem olany kilka razy, rozmowa szła świetnie, nawet same pierwsze pisały i wymiana zdań szła gładko i nagle pytanie śmierć, "czym się zajmujesz" - rolnik... pstryk... koniec rozmowy, albo usunięcie pary, raz też laska usunęła parę po tym jak powiedziałem, że mam psa - wyżła. Zapytała czy to ma związek z tym, że poluję. Kiedy odpowiedziałem twierdząco, cyk usunięcie pary.
Japrdl, jak za niedługo nie będziesz lewakiem z tatuażami, albo nie będziesz zajmować stanowisko wyższego niż co najmniej kierownik do spraw nieważnych, na portalach randkowych nie będzie co szukać.
Kurła co za szambo, następnym razem napiszę, że jestem "agronomem w przedsiębiorstwie rolnym, zajmującym się produkcją wysokiej jakościowo żywności na rynek europejski" bo widocznie "rolnik" ludziom z wielkiego miasta kojarzy się z widałmi wbitymi w kupę gnoju, słomianym kapeluszu, gumiokami z wystającą słomą.
Trzymam to konto na tym gównie jeszcze parę tygodni, jak nie to usuwam ten szajs.
It`s over, jak pracujesz fizycznie i rękami wydzierasz sobie przyszłość to na internetowym rynku matrymonialnym jesteś zerem, bo nie pasujesz do plastikowego świata i na wakacje, kiedy ty pracujesz to księżna nie będzie mogła się pochwalić na insta zdjęciem z tobą na wakacjach.
Pozdro dla wszystkich uczciwie pracujących fizoli !
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f8e9db433def0ca81c7aa4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 35
@AnonimoweMirkoWyznania: totalnie rozumiem te dziewczyny. Nie gardzę rolnikami, są bardzo potrzebni, ale nie każdy ma ochotę poświęcać swoje wygodne życie, bo druga połowa ma wymagający dostosowania pod niego zawód.
To naprawdę dziwne, że młoda laska woli żyć w mieszkaniu w dużym mieście, pracować sobie w biurze z chłopem, mieć mnóstwo czasu i wszystko co się da pod ręką, a do tego możliwość wyjazdów kiedy się chce, a nie zimą tylko, bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@AnonimoweMirkoWyznania: całkowicie je rozumiem i nie wiem co Cie dziwi. Wiekszosc ludzi jak są młodzi nie chcą mieszkać na wsi gdzie nie ma zadnych perspektyw rozwoju. Na gospodarstwach jeszcze gorzej - halas, praca w syfie, wyjechac nawet na kilka dni nie mozna i tego zostawic nie mówiąc juz o normalnych wakacjach czy podróżowaniu jakims aktywniejszym. Żadnych rozrywek bo dożynki raz do roku i festyn sie nie liczą. Glupie wyjscie do kina
albo usunięcie pary, raz też laska usunęła parę po tym jak powiedziałem, że mam psa - wyżła. Zapytała czy to ma związek z tym, że poluję. Kiedy odpowiedziałem twierdząco, cyk usunięcie pary.


@AnonimoweMirkoWyznania: No ale to chyba nie powinno Cię dziwić. Trudno randkować z osobą, która u podstaw ma radykalnie sprzeczny światopogląd. Na wiele rzeczy można przymknąć oko, ale akurat myślistwo jest nie do pogodzenia.
albo nie będziesz zajmować stanowisko wyższego niż co najmniej kierownik do spraw nieważnych, na portalach randkowych nie będzie co szukać.


@AnonimoweMirkoWyznania: Skąd przekonanie, że taki dyrektor czy manago nawet średniego szczebla to sprawa nieważna? Nie żebym uważał, że hodowla byków jest mniej ważna, bo pewnie nie jest. Tylko skąd to wartościowanie? Uważasz się za lepszego?

Wyżej dobrze ci napisali. Nie każda dziewczyna musi chcieć zrezygnować ze swojego życia i chcieć codziennie
@AnonimoweMirkoWyznania w Polsce i chyba ogólnie w Europie nie ważne czy dziewczyna sama pochodzi ze wsi czy z miasta praktycznie zawsze ciągnie do miasta.

Za to jak się odpali tindera w amerykańskim interiorze to jest pełno lasek mających w opisie że szukają kowboja, tylko niebieskie kołnierzyki, jak nie umiesz cofnąć z czterdziestostopową przyczepą przesuń w lewo itp.
Do tego fotki na traktorach, z polowań, z wędkowania itd.

Jakaś pierwsza z brzegu:
Uqes - @AnonimoweMirkoWyznania w Polsce i chyba ogólnie w Europie nie ważne czy dziew...

źródło: comment_1660499803KEAaTxUim2j3Ykgp7HvxuW.jpg

Pobierz