Wpis z mikrobloga

@a__s @Moderacja

Moderator 36uC znowu nadużywa swojej władzy. Usunął wpis, bo ktoś go zgłosił po kilku dniach za brak tagu. Wątpię, żeby nie potrafił tak jak inni moderatorzy dodać tag do czyjegoś wpisu, więc pewnie usunął ten wpis, bo mu się nie spodobał. Moderator 1w0Z oczywiście nie widzi w tym problemu, nie przywrócił wpisu z odpowiednim tagiem.

Jeśli waszym zdaniem obrazek bez tagu to spam/flood to może zacznę zgłaszać wszystkie zdjęcia, głupie memy i głupie wpisy, które nie zostały otagowane.
Też będziecie je usuwać?

Czy moderatorzy w ogóle kierują się jakimikolwiek zasadami? Im dłużej mam tu konto tym bardziej w to wątpię.
Pobierz Streiter - @a__s @Moderacja

Moderator 36uC znowu nadużywa swojej władzy. Usunął wp...
źródło: comment_1660410037Aja5c8k46Fq5gd0NtaFe0N.jpg
  • 15
@a__s
Już dobrze znam te "standardy". Moje wpisy zostały tak wiele razy otagowane przez moderację, że ja już od dawna nie mam pojęcia czym jest "anime". Chyba każdy rysunek to jest anime według moderatorów. Czasami nawet ten sam obrazek raz został otagowany, a innym razem nie. Poza tym, dlaczego akurat tamten wpis został usunięty, a przy wielu innych wpisach jedynie pojawiał się tag #anime ? I dlaczego to dotyczy tylko anime (i
Czy moderatorzy w ogóle kierują się jakimikolwiek zasadami? Im dłużej mam tu konto tym bardziej w to wątpię.


@Streiter: @a__s: Oczywiście, że nie. Wykop jest machiną propagandową, mającą dzielić Polaków. Ktoś za to słono płaci, by tak było.