Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: Bardzo chętnie sprzedam Ci ruble po tym kursie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aż sprawdziłem w jednym z największych kantorów w Warszawie. Nie skupują ¯\_(ツ)_/¯

To tak jak jakiś miesiąc temu jacyś Rosjanie narzekali, że pojechali na zakupy do Finlandii i na miejscu chcieli wymienić ruble. Realny kurs był taki, że zakupy wyniosłyby ich o 70% drożej od zakładanej ceny i wrócili z pustymi rękami.

Także tego
Pobierz
źródło: comment_1660395764Lse4oSpAXnIPT3Lwy3A1fJ.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanDzbanPL: Bardzo chętnie sprzedam Ci ruble po tym kursie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Aż sprawdziłem w jednym z największych kantorów w Warszawie. Nie skupują ¯_(ツ)_/¯


To tak jak jakiś miesiąc temu jacyś Rosjanie narzekali, że pojechali na zakupy do Finlandii i na miejscu chcieli wymienić ruble. Realny kurs był taki, że zakupy wyniosłyby ich o 70% drożej od zakładanej ceny i wrócili z pustymi rękami.


Także tego
@el_loco_crooliko: Przestań p*******c głupoty. Masa kantorów online, zwłaszcza tych zagranicznych wymienia bez problemu. Wykopki się uparły ze rubel nic nie wart i choćby nie wiem jak wyglądał wykres to niet


@kzk87: Hej sasza, czekamy. Bedzie cos z tego czy onuca na oczy i jedziemy dalej do przodu z kartoszkiem w uszach?
@TiempoSanto: a euro/złoty wg google stoi po 4,66, a w kantorze skupują po 4,57, hehe ale śmieć. Nie rozmawiamy o spreadzie, bo to chyba logiczne że mało ruchliwa waluta będzie miała większy spread. Wrzucam screen z innego kantoru, z 2020 roku. Kupno po 4.50, sprzedaż po 6. Jak na kraj który miał być zniszczony gospodarczo to chyba jednak nie jest tak źle teraz, prawda? A teraz nazwij mnie onucą bo nie
Pobierz
źródło: comment_16604107639mA0QPFsePF0jbaXxnas0C.jpg