Wpis z mikrobloga

1. Jakaś laska oskarża niewinnego tatuażystę o gwałt - wykopki: ukrzyżować zboczeńca!

2. Jakieś Niemcy oskarżają nas o rtęć, której jednak może wcale nie być - wykopki: oddać Polskę w ręce Niemiec!

Co z tym mitycznym domniemaniem niewinności? Zawsze tak emocjonalnie reagujecie na wszelkie wydarzenia, że to już się robi przykre. Społeczność tego portalu musi być na co dzień strasznie sfrustrowana.

Wykopki, w lutym chcieliście oddawać życie za ten kraj, a teraz chcecie kraj „oddawać Niemcom”, bo rządzi PiS. Do tego - od paru dni - ckliwe atencyjne, historyjki o babciach, które przestały szyć szaliczki w kolorach tęczy, bo obejrzały raz Wiadomości TVP xD

Może dajcie na wstrzymanie przez kilka dni, dopóki nie będą znane jakieś konkrety nt. sprawy? Póki co zachowujecie się jak ludzie, którzy nawoływali do samosądu tego tatuażysty parę tyg. temu. Wszystko sprowadzacie do emocjonalnego udowadniania na siłę, że wasz światopogląd jest tym jedynym słusznym.

Ale was politycy i media podzielili. Przykro się na to patrzy.

#afera #odra #bekazlewactwa #4konserwy #bekazprawakow #neuropa #bekazlibka #pieklomezczyzn #konfederacja
Tywin_Lannister - 1. Jakaś laska oskarża niewinnego tatuażystę o gwałt - wykopki: ukr...

źródło: comment_1660383415xZQfOMO3GBXiJSSotOpwfA.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: To jest mentalność ściany zachodniej. Oni mają tam niewiarogodny kompleks Niemiec. Gadałem raz z babką z lubuskiego która nigdy nie latała samolotem i mówiłem jej że na 12 lotów Lufthansą 10 miałem opóźnionych (i to najczęściej nie z powodu pogody itd. tylko zwykłego burdelu i tego że załoga nie ogarniała boardingu) a ona powiedziała że to niemożliwe bo Niemcy to najlepszy kraj i wszystko tam działa najlepiej :) Popatrz na
  • Odpowiedz
  • 10
@Tywin_Lannister patrząc historycznie i bez narodowego spojrzenia to okres zaboru pruskiego był czasem rozwoju gospodarczego, edukacji i społecznego na niespotykaną dotąd skalę. Taki Drzymała mógł w ramach prawa protestować a nie został pognany przez Kozaków na zesłanie.
  • Odpowiedz
  • 12
@Tywin_Lannister jak nie znasz historii Drzymały to nic nie poradzę. To moje okolice więc jestem wybitnie na bieżąco. Nawet w rodzinie miałem osoby spokrewnione z nim. Twoje xdddd pokazują, że w bogoojczyźnianym zacietrzewieniu nie dostrzegasz tego o czym pisałem. Likwidacja analfabetyzmu, powszechne szkolnictwo, rozwój rolnictwa, przemysłu, emerytury, początki ochrony środowiska, spółdzielczość, całość infrastruktury miejskiej, itp... Wszystko co powodowało, że dawny zabór pruski był najlepiej rozwiniętą i wykształconą częścią II Rzeczpospolitej.
  • Odpowiedz
To jest mentalność ściany zachodniej. Oni mają tam niewiarogodny kompleks Niemiec


@EditorKT:

Mieszkam na ścianie bardzo zachodniej i jakoś nie mam wśród znajomych nikogo kto by miał jakiekolwiek kompleksy wobec Niemców. Ta twoja znajoma z lubuskiego to musi mieć ogólnie zaburzenia postrzegania rzeczywistości.
A gdy przeczytalem ten komentarz ze skrina to chcialem to chciałem autorowi napisać co o nim myślę ale sprawdziłem jego profil i mam go dawno odpowiedno opisanego.
  • Odpowiedz
z tego co pamiętam to większość wykopków od razu jechała po tej różowej, że to p0lka i próbuje oskarżyć jakiegoś niewinnego typa. Nie wiem, może tylko ja to tak odebrałem.



@emilio-cosso: no to źle to odebrałeś. Przecież afera by nie istniała, gdyby najpierw tysiące osób jej nie wyplusowały wpisu i nie dodały setek komentarzy, nawołujących do hejtu na mediach społecznościowych tatuażysty.

Dopiero później odezwała się - ta bystrzejsza - strona, która
Tywin_Lannister - > z tego co pamiętam to większość wykopków od razu jechała po tej r...

źródło: comment_1660384103dVh2RnVZWSA5bowVQDVeRC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 21
@EditorKT idiota pisze o

Popatrz na taką Wielkopolskę albo Śląsk - w zaborze pruskim Polacy byli trzymani pod butem, mieli umieć liczyć do 1000 i pracować fizycznie.


Proponuję się odrobinę dokształcić w magicznym miejscu zwanym biblioteką a nie zgrywać znaffce. Rozwój ekonomiczny ziem zaboru pruskiego był niesamowity w porównaniu z innymi zaborami. Praktycznie zlikwidowano analfabetyzm. Jak już nauczysz się liczyć więcej niż do 1000 to pisz.

Skala analfabetyzmu u progu niepodległości
  • Odpowiedz
@a4z4a4: Może bym miał kompleks niższości gdybym tam parę razy nie pojechał i nie zobaczył tej krainy mlekiem i miodem płynącej. PS 99% hejtu na osi wschód-zachod idzie z zachodnich województw. A co jest zwykle źródłem nienawiści? Poczytaj sobie.
  • Odpowiedz
@EditorKT: poczytalem, tzn. przejrzalem twoje posty, ktore w 95% skladaja sie z bulu dupy na zachod kraju, tyle mi wystarczy, zeby okreslic kto i jakie ma kompleksy
  • Odpowiedz
@EditorKT: Zacznijmy od tego, że Śląsk nie był pod zaborem pruskim, tylko integralną częścią Prus, z tym trzymaniem pod butem i jakimś rzekomym uniemożliwianiem edukacji - też powtarzasz jakieś PRL-owskie mity, które do Śląska nie mają żadnego zastosowania. Po włączeniu wschodniej części Górnego Śląska do polski, był on najbardziej rozwiniętym cywylizacyjnie regionem w polsce, o najniższym odsetku analfabetów, a rzekome "trzymanie pod butem przez Niemców" musiałoby uruchomić w Ślązakach jakiś syndrom
pejatojajestem - @EditorKT: Zacznijmy od tego, że Śląsk nie był pod zaborem pruskim, ...

źródło: comment_1660387046BHyGFl3OUunAhzlfrOMmhg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz