Wpis z mikrobloga

@tomy86 daj spokój, za kilka dni wyjdzie na jaw kolejna afera i tak do następnej jesieni. W międzyczasie kilka dopłat, nagonka na PO i cyk, kolejna kadencja jest ich. Te ścierwa miały już tyle afer, że mogliby nimi obdzielić kilka poprzednich rządów ale jak widać, nadal mają wysokie słupki poparcia.
@tomy86:

Ale byłyby jaja gdyby zupełnie niezwiązany z polityką temat zatrucia #odra był gwoździem do trumny tego #!$%@?, pisowskiego rzadu.

Sugerowanie, że PiSowski elektorat daje #!$%@? o ryby, jeszcze na zachodzie jak oni mieszkają na wschodzie.
@tomy86: Ja też. Podczas wojny jeden z moich przodków zginął, bo się wychylił zza kopca ziemniaków, a pan Niemiec akurat bawił się w polowanie na Polaków. Mój pradziadek poszedł na wojnę i z niej nie wrócił zostawiając gospodarkę na głowie mojego czternastoletniego dziadka. Ze dwa kilometry od mojego domu jest pomnik rozstrzelanych mieszkańców z sąsiedniej wiochy, a ze współczesnych akcji tego dobrego zarządcy, to przez lata te gnidy robiły wszystko, by
@rolnik_wykopowy: Przecież Ci zoomerzy tego nie rozumieją. #!$%@? mają w to, że ich pradziadkowie oddawali życie za Polskę, bo tak dobrze im się żyło pod niemieckim zaborem ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale tak to jest, kiedy ma się #!$%@? w historię własnego kraju.
Dla takich ludzi mam jedną radę - zamiast srać na Polskę, to jedzcie sobie do tych niemieckich landów i zobaczcie jak się tam będziecie
Przecież zaraz to ucichnie. W poniedziałek zawierzą Odrę Najświętrzej Marii Panny, do tego przemarsz wojsk i inne parady na Święto Wojska Polskiego ¯_(ツ)_/¯


@markhausen: najpierw się zaśmiałem, ale po uświadomieniu sobie, że tak właśnie będzie, nie jestem pewien, czy to była właściwa reakcja...

#!$%@? mają w to, że ich pradziadkowie oddawali życie za Polskę, bo tak dobrze im się żyło pod niemieckim zaborem ( ͡° ͜ʖ ͡°)