Wpis z mikrobloga

@KingFight: W Biedrze to oba Hopfe daje radę i Książęce IPA ujdzie. Z bezalko niezła jest Perła i to by było na tyle, bo Pilsnera Urqeulla ostatnio piłem, był świeży był, a jakiś niezbyt smaczny. Może kwestia warki?
@Vadzior: @trzyakordy: Ja się obkupiłem jak głupi, a jeszcze znajomy wpada i też nakupował, więc będzie degustowane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kupczyk: No to źle powiedziała,
@thebearded0ne: Przyznam, że za nim nie przepadam, bo naciąłem się kilka razy. Wziąłem tylko Million Member, bo jakoś te mocniejsze podwójne i potrójne IPA im lepiej wychodzą. Ogólnie wziąłem większość tego, czego nie piłem i sobie odświeżę kilka klasyków z AleBrowaru i Pinty. Ziomek kupił trochę kwasików i Funky Fluid, więc nie powinno być lipy, a nawet jak coś nie podejdzie to nikt nie będzie narzekać, gdy najdroższe piwa wyszły za
@Cztero0404: Na pewno się przyzwyczaili, sporo w ogóle nie wiem o promce tylko dowiaduje się przypadkiem w sklepie, a inflacja też zrobiła swoje, a alkohol nie jest artykułem pierwszej potrzeby tzn. nie dla wszystkich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie ludzie to debile - wystarczy wejść na Peppera i poczytać wątek z promocją Lidla czy Biedronki. Od lat te same, kretyńskie pytania czy wejdzie piwo X, ile trzeba