Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ludzie są okropni, chcą się spotykać tylko wtedy kiedy ONI maja na to ochotę, chcą gadać tylko o sobie, nie obchodzi ich czy ty masz ochotę czasem wyjść i porozmawiać. ONI muszą mieć na to ochotę, a jak nie mają to siedź sam jak pies. Przejechałem się ostatnio na trzech bliskich mi osobach, szczególnie na jednej-mojej dziewczynie. Czekam na nią, rezerwuję swój czas i urlop pod nią, by potem usłyszeć że jednak nic z tego nie wyjdzie, bo się kiepsko czuje, a bo musi pracować, a bo coś tam. Zawsze wymówki, to samo mój przyjaciel. Umówiliśmy się ale on wieczór wcześniej pił i kiepsko się czuje, więc może innym razem. Pewnie, jak ON i ONA się lepiej poczują i będą mieć czas, to ja mam być gotowy. I wiecie co? Koniec z tym, pomimo że bardzo doskwiera mi samotność i źle znoszę samotne podejmowanie aktywności i spędzanie czasu, to powiedziałem dziewczynie że z nami koniec, a przyjacielowi nic nie powiedziałem, po prostu będę go zbywał tak jak on mnie. Niestety ale jestem w nowym mieście i ciężko kogoś poznać poza tinderem i pracą. Po prostu będę wszystko robił sam, trudno. Co ciekawe, to już robiłem tak że też ich olewałem i wtedy nagle się budzili z letargu: "co się z tobą dzieje? wyjdziemy gdzieś? halo, może piwko, spacer?". Dość tego, najgorsze jest to że jestem przystojny i nie mam problemu na tinderze znaleźć sobie kogoś ale trafiam na same leniwe p0lki bez zainteresowan. Ja chce z kims robic rzeczy, a nie tylko uprawiac seks w kolko.
#samotnosc #ludzie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f61bcab0e15ca2c9e96eca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
czempionberserker: Bardzo dobrze postąpiłeś z dziewczyną. Tinder to nie jest zbyt ambitne miejsce do poznawania kobiet delikatnie mówiąc, przygarniesz najwyżej kolejna leniwą p0lkę. Szukaj dziewczyn w bardziej ambitnych miejscach np. sekcje sportowe, często ratowniczki na basenie, a jak jesteś przystojny to bez problemu zagadasz.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Co ciekawe, to już robiłem tak że też ich olewałem i wtedy nagle się budzili z letargu: "co się z tobą dzieje? wyjdziemy gdzieś? halo, może piwko, spacer?".


@AnonimoweMirkoWyznania: no, przypomniało im się nagle. Najgorzej mieć takie meczybuły, powodzenia w znalezieniu kogoś bardziej odpowiedniego. Niestety tak jest że jak ludzie mają niezaspokojone potrzeby to szukają ich zaspokojenia no i się odzywają.