Wpis z mikrobloga

Dawid Wojda 22 lipca 2022 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był przy ul. Gersona w Krakowie.

Rysopis:

- wzrost 180 cm,

- włosy długie, koloru ciemnego,

- nos normalny

- uszy normalne

- sylwetka szczupła

- posiada zarost w postaci brody



Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VI w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-917, 47-83-58-327 lub z numerem alarmowym 112.
#krakow
#zaginieni
mozgen - Dawid Wojda 22 lipca 2022 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili ob...

źródło: comment_1660205515UncGeIUeKx7M4n3faqQeh1.jpg

Pobierz
  • 21
@BigKokonat: czytałem o tym. Moim zdaniem naciągana teoria. Moje zdanie jest takie, że przyczyny tych zaginięć i śmierci są dwie: choroby psychiczne i alkohol ze wszystkimi konsekwencjami. Czasem zdarzają się tez nieszczęśliwe wypadki. Poza tym giną tez przedstawiciele innych zawodów (np Piotr Kijanka, niedawno była tez sprawa pracownika play/Orange który utonął w Wiśle po imprezie firmowej)

Biorąc tez pod uwagę ile w krk pracuje informatyków to stanowią tez sporą grupę zaginionych.
@BigKokonat: mam swoją teorie spiskową( ͡° ͜ʖ ͡°) w Krakowie grasuje mafia lekarzy medycyny sądowej. Czychają na swoje ofiary nocą w centrum i nad Wisłą. Ogłuszają albo wstrzykują jakieś świństwo. Wycinają organy na sprzedaż i wyrzucają zwłoki do rzeki/pustostanu. Kiedy zostaną odnalezione przez policję to trafiają na stół… lekarzy medycyny sądowej. Oni wpisują jako przyczynę śmierci utonięcie albo niemożliwa do ustalenia. Oczywiście nie wspomną o braku organów.
@mozgen: https://lifeinkrakow.pl/w-miescie/5103,zaginal-mlody-programista-z-krakowa-rodzina-wyznaczyla-nagrode-za-pomoc

Jest artykuł na ten temat.

Miał zamiar uporządkować mieszkanie przed przyjazdem rodziców i prawdopodobnie udać się do śmietników typu ,,dzwon", które są dość odległe od miejsca zamieszkania.Niewykluczone, że mógł w tym celu skorzystać z taksówki. Wiadomo, że opuścił mieszkanie o godzinie 8:30. Przed wyjściem wyszukiwał kolejno ulice: Sosnowiecką, Jasnogórską i Walerego Eliasza Radzikowskiego. Zaginiony ma ze sobą telefon, lecz jest on nieaktywny.


Co on #!$%@? taksówką do śmietnika jechał?