Wpis z mikrobloga

@grigoryi: zadowolony z pracy? Ciężka praca? Da się dograć grafik tak żeby pracować jeszcze w drugiej pracy? Co z hajsem? Slyszlam ze 8-14k brutto ze stron internetowych to raczej zawyżone widełki. Z roku na rok udaje się coś podciągnąć? Próbowałeś przenieść się z licencja za granice albo znasz kogoś kto tak zrobił? Jeśli tak to dokąd i jak mu się podoba? Czy jest jakieś pytanie które powinienem Ci jeszcze zadać albo
  • Odpowiedz
@ZawszeMyjeKubkiOctem: Zadowolony. Czasem ciężka gdy wszystko dzieje się na raz, wszystkie telefony dzwonią, skrzynka mailowa płonie, samoloty się psują a ty masz do zaplanowania jeszcze 15 odcinków. Czasem lekka gdy nic się nie dzieje, jest mało rejsów i każdy odbywa się zgodnie z planem. Da się ciągnąć drugą pracę ale to dość herkulesowy wysiłek. To jest praca zmianowa i nie da się na dłuższą metę spać po 2h dziennie. Hajs oczywiście
  • Odpowiedz
@grigoryi: jestem jeszcze młody, wiec spróbowałbym pociągnąć 2 etaty, chociaż do końca praktyk albo jak się uda to wkładu własnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszą mnie 12 i praca analityczna. Ta presja czasu wydaje się dla mnie nie być przeszkodą, ale zobaczymy. Czy wszystkie firmy maja swoje siedziby w Warszawie? Orientujesz się czy jest ktoś w Gdańsku?

3. września zaczynam, szkolenie :)
  • Odpowiedz
@grigoryi: @Ag90: głupie pytanie mam do Was, którego nie zadałem zanim poszedłem na kurs. Jak wygląda dzień dyspozytora? taki 1 dyżur. Ile lotów planujecie, na czym sie skupiacie i czy można przez te 12 godzin odpocząć? Opowiadajcie jeśli możecie :) Ja 2.01 zaczynam praktyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz