Wpis z mikrobloga

Za tydzień, w odstępach kilku dni czeka mnie:

1. Korekcja wzroku - 12 tysięcy zlotych
2. Operacja dwuszczękowa - 32 tysiące złotych (wcześniej nosiłem aparat dwa lata - lączne koszty ok. 14 tysięcy złotych).
3. Korekcja czubka nosa - 20 tysięcy złotych
4. Plastyka górnych i dolnych powiek - 20 tysięcy złotych.
5. Przeszczep włosów w Turcji - 15 tysięcy

Łącznie 113 tysięcy. Mógłbym za to mieć samochód albo wkład własny. Pracowałem na to trzy lata za granicą. Mam nadzieję, że będzie warto. Za dwa miesiące dla plusujących zdam szczegółową relację ze wszystkich operacji.

Życzcie mi powodzenia w bycie przez jakimś czasie opuchniętym do granic możliwości na twarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wyglad #zdrowie #operacjeplastyczne #redpill #blackpill #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #feels
  • 206
  • Odpowiedz
Powodzenia, ale szkoda kasy.


@kiszczak: Takie są dzisiaj realia. Albo robię operację + siłownia albo kończę jako samotny zgred, a w najlepszym przpadku z samotną matką. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 672
@derton778 Niestety operacje nie pomogą. Jak masz skończyć jako samotny zgred, to tak skończysz. Ale będziesz zgredem po operacjach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bo jest różnica czy szukasz szlaufów czy partnerki na całe życie. Jeśli partnerki, to co Ci po operacjach? Czy w wieku 70, 80 lat będą widoczne?
  • Odpowiedz
Jeśli partnerki, to co Ci po operacjach? Czy w wieku 70, 80 lat będą widoczne?


@kiszczak: Ja mam zamiar partnerkę znaleźć teraz, a nie jak będę miał 70 lat. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Czy w wieku 70, 80 lat będą widoczne?


@kiszczak: Idąc tą logiką po co robić cokolwiek skoro i tak na końcu umrzesz? Serio uważasz, że jesli operacje poprawią jego sytuację życiową np na 20 lat to głupota?
  • Odpowiedz
@derton778 Ale skupiasz się nie na tych cechach na których powinieneś. Wygląd jest potrzebny w związku tylko do tego, by dać nam szansę zaprezentowania swojej osoby drugiej stronie. A ja mam wrażenie (być może błędne), że Ty w operacjach plastycznych upatrujesz panaceum na wszystkie problemy z kobietami. Ale jeśli teraz masz z nimi problem, to po operacji też będziesz mieć¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kiszczak: Na samotność nie ale wyglądając lepiej po prostu będzie miał więcej szans poznać jakąś kobietę bo WYGLĄD JEST WAŻNY dlatego jak dla mnie jeśli OP chce spróbować takich operacji i go na to stać to jak najbardziej jestem za tym żeby to zrobił.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner Ależ ja sam napisałem, że wygląd jest potrzebny, nie musisz boldować xD
Moim zdaniem idąc tą drogą OP nie znajdzie tego, czego szuka. Dam analogię: chce złapać szczupaka, ale łowi przynętą na karpia.
  • Odpowiedz
Wygląd jest potrzebny w związku tylko do tego, by dać nam szansę zaprezentowania swojej osoby drugiej stronie


@kiszczak: Dlatego wygląd jest najważniejszy!!!!

Bez wyglądu, który sprawi że jakaś różowa się tobą zainteresuje, nawet nie będzie miał szansy zaprezentować swoich cech, a więc nie będzie miał nawet jak, swoich social skilli trenować.

Wygląd jest pierwszą rzeczą na jakie uwagę zwracają kobiety. Pierwsza. Nie drugą, nie trzecią.
Później jest status materialny, ale to
  • Odpowiedz
Moim zdaniem idąc tą drogą OP nie znajdzie tego, czego szuka. Dam analogię: chce złapać szczupaka, ale łowi przynętą na karpia.


@kiszczak: Bez wyglądu nie będzie miał okazji zaprezentować charakteru -> idąc rybną analogią -> bez żadnej przynętny nie złowi żadnej ryby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz


@kiszczak: inne to raczej tylko dla wygody czy wygladu, ale dwuszczekowka to tez dla zdrowia, nieprawidlowy zgryz i problemy z przezuwaniem maja wplyw na choroby kardiologiczne.
  • Odpowiedz