Wpis z mikrobloga

ze względu na skok minimalnej na przyszły rok zastanawiam się ile powinienem normalnie wyciągnąć na takim stanowisku?
specjalista mid it 3 letni staż w tym miejscu (ogólnie 6 w zawodzie), obsługa linux/windows (debian+proste skrypty w bash, wymiana kluczy ssh, win serwer 2019 + ad) + lan/wan (FW) + vpn (obsługa +konfiguracja) +konfiguracja od podstaw symfonii +pomoc użytkownikom + nadzorowanie serwerowni (konfiguracja upsów, wymiana baterii, wymiana podzespołów w serwerach) + wirtualizacja (znajomość proxmoxa + vmware), obsługa mikrotika /fortigate konfig pfsense
#pracbaza #korposwiat #informatyka #siecikomputerowe
  • 32
@Artih: do póki net nie poleci na budynku albo raid na głównej instancji bazy :D
to właśnie jest oznaka dobrze funkcjonującego it, wszystko działa i nikt ich nie widzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mati1990: wyglądasz na murarza, tynkarza i akrobatę, a to zwykle nie wróży dobrze stawce. Jakie miasto? W każdym większym Wawa/krk/wro powinieneś wyciągnąć lekko 15k brutto, ale tak jak mówię zwykle brak specjalności odbija się na stawce negatywnie więc pewnie ponad 10k w większym mieście powinieneś mieć
@d1sconn3cted: dzięki mireczku, będę atakować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czególnie to bardzo dobry moment, jeden ogarnięty odszedł, na drugiego są skargi wprost że się nie nadaje i ludzie pójdą do prezesa żeby go zwolnić. Teraz ja wyskoczę z kartą jokerem albo kasa albo nara :D
@Artih: niema czegoś jak konkretny team, jest nas 4 kierownik (gość się zatrzymal na 8086 i nie wie że można podpiąć dysk z lapka do pc), ja, gość który jest od baz (ja nie rozróżnię bazy mysql od marii db) i gość który lata z drukarkami i wymienia zasilacze w kompach.
każdy mogł to zrobić ale nikt nie podszedł i nie zrobił, woleli żeby ich #!$%@? przez 2 tygodnie niz ogarnąć