Wpis z mikrobloga

Eluwa #neuropa, tutaj wasz ukochany nocny odliczacz zbanowanych przegrywów, znany także jako Aleksander II Romanow, gdy przeglądałem stare wpisy z tagu to wpadł mi w oko ten komentarz, gdzie ktoś deklamuje, że koroluk został zdoxxowany i nazywa się tak naprawdę Adam Zieliński. Zaciekawiony tym przełomowym odkryciem użyłem swych kontaktów na wszelakich Discordach i wykopałem tego oto screena. Niestety, nie mogłem go znaleźć nigdzie indziej, co sugeruje, że musiał albo tylko wypłynąć na Discordzie, albo wpis z tym screenem został usunięty z wykopu.

Postanowiłem poszperać na Twitterze, czy koroluk wspominał o doxxingu, i co? Znalazłem ten oto wpis, gdzie koroluk wspomina o banowaniu doxxerów.

Postanowiłem poszkać gdzie indziej, na polskich discordach dyskusyjnych i akurat odkopałem coś ciekawego - WilhelmNeuropek przechwalający się tym, że koroluk został zdoxxowany. Ten sam WilhelmNeuropek był osądzany o bycie Brzytwą, plus wytykano mu obsesję na punkcie koroluka, zatem pasowałby do dwóch charakterytyk osobników przez koroluka blokokowanych (pisał o tym na Twitterze).

Pytam się więc czarodziejów #neuropa - czy to prawda, że koroluk został zdoxxowany? Czy zrobił to Wilhelm, a jeżeli tak, to czy Wilhelm to legendarny Brzytwiak? Miało to się stać niedługo przed usunięciem konta na wykopie przez koroluka, zatem po prostu pytam - budzi to ciekawość. #4konserwy #afera #korolukmasakruje
Aleksander_II - Eluwa #neuropa, tutaj wasz ukochany nocny odliczacz zbanowanych przeg...

źródło: comment_1660040885rLjEk6t92uXnZ6kOiFnCWl.jpg

Pobierz
  • 16
No pogrzebałem mocno i tak szczerze, wygląda mi na wpadkę koroluka, którą wykorzystał mający na jego punkcie obsesję Wilhelm


@Aleksander_II: Ja tam widzę, że obsesję to masz ty i dlatego widzisz, co chcesz widzieć. Nie rozumiem, czemu w ogóle ludziom zależy, aby nick koniecznie powiązać z imieniem i nazwiskiem. Po co? Aby kogoś potem napastować?
@Aleksander_II: Zobacz @a__s WilhelmNeuropek powrócił. Swoją drogą linkowanie do samego siebie to beka xD

No sorry koleś, ale masz tak poryty i pretensjonalny styl, że tego nie da się podrobić. Do tego ofcoz obsesja na punkcie Koroluka.
@Zoodiak:

No sorry koleś, ale masz tak poryty i pretensjonalny styl, że tego nie da się podrobić.


Mocne xD leci, szczególnie, że konto ma pół roku i nie spadło w dwa dni, jak robią to multiki prawaków. Coś ten Wilhelm ograł administrację w szachy 5D.

A na poważnie, to nie jest multikonto xD.

Taguję #urojenialibkoidalne, bo inaczej tego się nie da nazwać.