Wpis z mikrobloga

@LubianyTyp: jakbym miał depresję, #!$%@? życie, poczucie beznadziei i bezsensu aż do myśli samobójczych to bym pojechał na jakiś wolontariat do Afryki, nawet do strefy gazy. Zmiana mogłaby wpłynąć pozytywnie, pojawił by się sens, jakiś cel. A jak nie to zawsze jest możliwość utraty życia więc win win
  • Odpowiedz
  • 59
@LubianyTyp myślę, że każdy aktywny użytkownik kojarzy Mirasa. Dużo dobrego zrobił dla tego portalu dalej trzymając wysoki poziom na tle ścieku informacyjnego i politycznego #!$%@?. Ktoś nawet skomentował, że jego wykop uratował mu córkę, bo ojciec dzięki niej wiedział jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia. To był dobry Miras
  • Odpowiedz
@zielonykszak: Nic Cię nie trzyma - jeżeli masz odłożone trochę hajsu to zwiedzaj świat, a nóż gdzieś się osiedlisz, ponagrywasz jakieś vlogi, patroni itd. Życie mamy jedno. Codziennie ludzie umierają, ludzie którzy chcieliby trochę jeszcze pożyć. Dawaj!
  • Odpowiedz
Natura, untermensch wykluczony z rynku matrymonialnego, reprodukcji i zycia spolecznego.


@ren-downhill: wyglądał jak złomnik, który jednak stworzył rodzinę i nie narzeka na życie. chłopak nie miał szczęścia, nie wyglądał paskudnie, nie był psycholem więc i nie był untermenschem, po prostu był w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze.
  • Odpowiedz
@wpisynienawisci: sam nie mam depresji ani nie mialem wiec moge sie mylic ale wydaje mi sie ze piszesz z perspektywy osoby zdrowej, mi tez jakby totalnie zawaliło sie zycie to bym pojechał gdzies na stopa albo właśnie na misje do Afryki pomagać tylko zrozum ze czlowieka z tak poważną depresją (która skonczyła ise samobójem) to boli każda sekunda istnienia, zresztą podejrzewam ze taki człowiek jest całkowicie bezradny i nie potrafi prostych
  • Odpowiedz