Wpis z mikrobloga

tez mi się podobało, że kobieta była tylko obiektem seksualnym i pomocą domową. Ach kiedys to bylo


@ja_kasztan: Nigdzie tegoż nie napisałem. Jedynie zwróciłem uwage na fakt zewnętrzny. Ze wyglada ładnie i ma ładny ubiór. Porównywalnie z dzisiejszą dziewczyną, ktora wyglada nieatrakcyjnie i to głównie przez ubiór. Ale napisać, że ładnie ktos wyglada to sie zaraz jakis rycerz zesra, że sie z kogoś robi służącą xDDDdDD
  • Odpowiedz
@Wookash071 dzisiejsza dziewczyna która ma zadbane włosy od wysokojakościowych kosmetyków, dobrej diety i ćwiczeń wygląda lepiej niz losowa Sue czy Peggy
Co do bycia rycerzem i zesraniem się, takie są fakty czy tego chcesz czy nie.
Można pójść dalej że może to wtedy było lepsze że jedna osoba utrzymywała dom, a to korporacje wymyśliły "feminizm i wyzwolenie" żeby mieć więcej pracowników.
  • Odpowiedz
@wfyokyga mi się tam ta dzisiejsza moda bardzo podoba. Wymieniam plusy:
- jak się ubiore jak wyżej to od razu się wyróżniam i wygrywam w rywalizacji o słynnego chada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- na codzień mogę mieć wyj3bane bo ciężko wyglądać gorzej od stroju ala menel ćpun
- buty na płaski obcasie są turbo wygodne i dużo tańsze
- generalnie mogę mieć wyh3bane i nawet się nie
  • Odpowiedz
@ja_kasztan: No. A poza takimi jeszcze jest masa niestabilnych emocjonalnie kobiet, które ubierają sie jakby wyjęły ubrania ze śmietnika, są obwieszone lańcuchami, kłódkami a makijaż mają taki jakby robiły go na oślep. I stylem przypomina jakiegoś klauna sprzed dwóch wieków, pomijając białą twarz. A niestabilność emocjonalna jest zaspakajana chwilowym uniesieniem dzięki używkom.
Fakty sa takie, ze gust w przypadku ubioru nie równa się tęsknocie za służącą w domku xD wiec twoje
  • Odpowiedz