Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Raz na siłowni moja #rozowypasek wskazując na jakąś dziewczynę powiedziała że chciałaby mieć taki tyłek. Będąc niedaleko niej podszedłem i mówię:
- cześć, jestem xxx, to jest moja różowa, jest ciekawa jakie wykonujesz ćwiczenia na tyłek bo chciałaby taki mieć i ja też bym chciał żeby taki miała...
#logikarozowychpaskow WTF? różowa obrażona, nie odzywa sie, ale skrupulatnie zalecone ćwiczenia wykonuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f0df44cdd8d55ea6424315
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 50
  • Odpowiedz
@Olivia: Cały ten portal promuje cynizm, chamstwo, toksyczność, cwaniactwo, wyśmiewanie, wieczną rywalizację, zwłaszcza w stosunkach damsko-męskich.
Toksyczne związki i #!$%@? relacje istniały od zawsze. Ale zawsze wydawało mi się, że wynika to z niewiedzy, głupoty, braku dobrej woli, patologii, ogólnie z jakiegoś DEFEKTU.
Tymczasem tu jest na odwrót, cynizm i chamstwo obrosło w jakąś formę intelektualnego zwycięstwa i wyższości, sprytu, przejrzenia natury ludzkiej.
Z tego powodu czasem żałuję że założyłam to
  • Odpowiedz
Zezowaty Zenek:

@AnonimoweMirkoWyznania: to teraz odwróćmy sytuację, wyobraźmy sobie że ćwiczysz z różową na siłowni, pojawia się umięśniony koleś i stwierdzasz że też chciałbyś tak wyglądać, po czym bez żenady dziewczyna podchodzi do kolesia i mówi mu że chciałaby żebyś miał takie mięśnie jak on XD wcale byś się nie czuł zawstydzony i upokorzony, nic a nic.


@neon_noon: Można nawet obstawić, że po takiej akcji mógłby zyskać kompana do
  • Odpowiedz
Cały ten portal promuje cynizm, chamstwo, toksyczność, cwaniactwo, wyśmiewanie, wieczną rywalizację, zwłaszcza w stosunkach damsko-męskich.

Toksyczne związki i #!$%@? relacje istniały od zawsze. Ale zawsze wydawało mi się, że wynika to z niewiedzy, głupoty, braku dobrej woli, patologii, ogólnie z jakiegoś DEFEKTU.

Tymczasem tu jest na odwrót, cynizm i chamstwo obrosło w jakąś formę intelektualnego zwycięstwa i wyższości, sprytu, przejrzenia natury ludzkiej.

Z tego powodu czasem żałuję że założyłam to konto, bo
  • Odpowiedz
@koralowiecc: ADDENDUM: Ale można się uczyć wzajemnie kanalizować pozytywną wymianę myśli, tak by nawet dając sygnały że nam nie pasuje etc. to nie musimy obrzucać innych wyrazami pogardy i odruchami wymiotnymi, czy jak u facetów prymitywnym wysyłaniem benków na priv. Można starać się wzajemnie pielęgnować tworzenie pozytywnego przekazu, gdzie kiedyś nie na darmo wymyślono sztukę humanistyczną, niekoniecznie samą poezję ale wiele innych aspektów sztuki a dziś może być to co innego,
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: >czy posiadają w sobie jakąś empatię czy coś, czy ludzie w ogóle biorą pod uwagę uczucia i jakiś komfort psychiczny swoich drugich połówek?

U nas facetów droga @Oliwia empatia jest to niestety twór szczątkowy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak,masz rację,pewnie jest jej przykro. Tylko sama siebie wpakowała na minę "testując" świadomie czy podświadomie swojego faceta. Tak - testując,bo po cholerę swojemu facetowi o tym
  • Odpowiedz