Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Raz na siłowni moja #rozowypasek wskazując na jakąś dziewczynę powiedziała że chciałaby mieć taki tyłek. Będąc niedaleko niej podszedłem i mówię:
- cześć, jestem xxx, to jest moja różowa, jest ciekawa jakie wykonujesz ćwiczenia na tyłek bo chciałaby taki mieć i ja też bym chciał żeby taki miała...
#logikarozowychpaskow WTF? różowa obrażona, nie odzywa sie, ale skrupulatnie zalecone ćwiczenia wykonuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f0df44cdd8d55ea6424315
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 50
  • Odpowiedz
@Maslacki:

Czemu w takim razie miał służyć komentarz różowej?


A skąd ja mam to wiedzieć? Być może po prostu pośladki tej kobiety tak spodobały się tej dziewczynie, że powiedziała to na głos. Być może ona ćwicząc na siłowni dąży do właśnie takiego konkretnego kształtu pośladków. Być może pośladki tej kobiety są dla niej idealne. Być pośladki tej kobiety jakoś wyróżniają się na tle innych. Mogą być jeszcze jakieś inne powody.

Od
  • Odpowiedz
A skąd ja mam to wiedzieć? Być może po prostu pośladki tej kobiety spodobały się tej dziewczynie. Być może ona ćwicząc na siłowni dąży do właśnie takiego konkretnego kształtu pośladków. Być może pośladki tej kobiety są dla niej idealne. Być pośladki tej kobiety jakoś wyróżniają się na tle innych. Mogą być jeszcze jakieś inne powody.


@Olivia: To dalej nie jest odpowiedź dlaczego zostało to wypowiedziane na głos tak, żeby partner to
  • Odpowiedz
@not_me: rozsądny mężczyzna powiedziałby szczerze. Racja, tamta laska ma genialny tyłek, ale Ty też możesz taki mieć, jak będziesz robić ćwiczenia. I poszukałby ćwiczeń w internecie lub trenera. A nie odwalał szopkę z podbijaniem do jakiejś obcej laski. Jak już chcesz podbijać do obcych lasek i komplementować ich dupy to lepiej jak twojej nie ma w pobliżu xd
  • Odpowiedz
@Maslacki:

Skoro tak zrobiła to miała w tym jakiś konkretny cel, jaki nie wiem ale się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tylko że Ty od razu założyłeś, że jej konkretnym celem była manipulacja.

A co do reszty to moja wersja wydarzeń nie jest ani mniej ani bardziej prawdopodobna niż Twoja i zamiast zranionych uczuć partnerki możemy mieć utarty nos manipulatorki ( ͡~ ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@xaliemorph: to na czym polegają shit testy? Ja myślałam że na sprawdzeniu czyjegoś zaangażowania w relację, czy to koleżeńską czy miłosną. W sensie mówię głośno aua po uderzeniu się i badam kto zwróci uwagę, kto oleje a kto spyta "co się stało?"
  • Odpowiedz
zachowałeś się nietaktownie i zraniłeś uczucia swojej partnerki. Zamiast pisać o tym na wykopie lepiej byś z nią porozmawiał i ją przeprosił.


@Olivia: przestańcie z nami sypiać jak zachowujemy się nietaktowanie i ranimy wasze uczucia a zacznijcie jak chcemy rozmawiać i przepraszać to będziemy robić to drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to teraz odwróćmy sytuację, wyobraźmy sobie że ćwiczysz z różową na siłowni, pojawia się umięśniony koleś i stwierdzasz że też chciałbyś tak wyglądać, po czym bez żenady dziewczyna podchodzi do kolesia i mówi mu że chciałaby żebyś miał takie mięśnie jak on XD wcale byś się nie czuł zawstydzony i upokorzony, nic a nic
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Mirek @Maslacki wystarczająco dobrze objaśnił :-) No i tak to postrzegając to faktycznie to nic innego jak badanie zaangażowania. Czy będzie jejku jejku czy potraktowanie jak dobrą starą kumpelę. Problem w tym że różowe czasami (nie że zawsze) ale czasami się zachowują dokładnie jak na amerykańskich filmach, gdzie wszystko co powiesz może zostać użyte przeciwko Tobie. Na niektóre tematy nie można z nimi szczerze porozmawiać bo to wykorzystają i już.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Olivia:


pomijajac fakt ze to bait, to wiesz ze ludzie sa rozni? I to co ty nazywasz nietaktownym zachowaniem w innej grupie moze byc juz ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moze proponujesz ze mial zaproponowac rozowej "a moze podejdziesz i zapytasz co robi, zamiast szukac potem po necie/*tu wstaw inny "research"
czy cos?" zamiast podejsc i zapytac "u zrodla" bedac wzglednie przekonanym (jesli nie pewnym) ze poda
  • Odpowiedz
Od razu zarzuciłeś jej manipulację i od razu doszukiwałeś u niej po prostu złych intencji.


@Olivia: To jakie dobre intencje mogła mieć w stwierdzeniu na głos do swojego faceta, że chciałaby mieć taki tyłek jak tamta kobieta?
  • Odpowiedz