Wpis z mikrobloga

#prey syf.
szkoda czasu na oglądanie i recenzowanie.

"co by było gdyby #netflix dorwał się do serii Predator"
oh wait, to #disneyplus

¯\_(ツ)_/¯

ja już jestem przewrażliwiony, ale ile razy mam jeszcze oglądać silną niedocenianą kobiete walczącą z patriarchatem?
pies miał więcej IQ niż kosmiczny łowca który zginął od swojej własnej zabawki, pokonany przez wielką łowczynie co rybe kroiła tomahawkiem miast nożem.

bla bla bla, źli biali ludzie
no i magiczne mlecze co hakują termowizje z kosmosu
CGI tak brzydkie jak w ostatnich marvelach, czy teraz nawet głupiego królika i jelenia trzeba robić w animacji komputerowej?

#film #scifi #sf #predator
Pobierz guest - #prey syf.
szkoda czasu na oglądanie i recenzowanie.

"co by było gdyby #n...
źródło: comment_1659912512kY9dhjLBLJ6iwTGaxt7nVu.jpg
  • 65
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@uhceiP: jeżeli tak to przepraszam za wprowadzenie w błąd

@Silvervend: oglądaj dalej ( ͡ ͜ʖ ͡) ps ponoć 3/4 obsady lgbt było już w komiksach, nie wiem, nie czytałem, do weryfikacji

@ksiadze: czemu za każdym razem gdy w produkcji ciężko z logiką i spójnością świata przedstawionego to pojawią się argument że "to przecież sf/fantasy, więc o co ci chodzi?"
Ehh
Przeciez ona pokonała predatora dzięki sprytowi a nie sile, cały film był wałkowany o tym ze ona jest słaba a jej siła jest mózg xDD


@ksiadze: myslisz, ze ktokolwiek z tamtego filmu mialby szansę wygrac z predatorem dzięki sile? xD
@ksiadze: ehe, szczegolnie ze taka sytuacja byla pokazana w filmie gdy zlapali predatora w siatke. On w sekunde wyjal bron i przeciąl ją w pol.
Myslisz, ze nawet z setka ludzi "silowo" by sobie nie poradzil?
Wzialby swoje bronie i poprzecinal ich w pol w 10 sekund.
Moze jeszcze powiedz, ze ludzie by wygrali na gole piesci xD
@ksiadze: @I_am_the_liquor: Nie pokonała go siłowo, dla takich bezmyślnych botów robią te filmy. Skakała i robiła fikołki na około niego nie dając się drasnąć obijając go toporkiem, wyrwała mu kieł gołą dłonią i wbiła w czaszkę, jak ją dusił to była na tyle silna że stawiała opór i ich odepchnęła w góre, a na deser z taką siłą odbiła jego tarcze że odcięła mu ręke XD na deser związała go
@ElonMuskKochamCie: cała ta walka wręcz była absurdalna. od początku przeczuwałam, że postawią ją do bitki z predatorem i wyjdzie to komicznie, to mnie niektórzy tutaj wytykali że hurr durr, ona pewnie tylko pułapki pozastawia i jakoś wygra. gdyby się ograniczono wyłącznie do pułapek i sprytu to jasne, kupiłabym jego przegraną, ale nie kiedy ona skacze do niego z piąstkami i jest po prostu niemożliwe, żeby go pokonała
@ElonMuskKochamCie: Ale przecież ona wykorzystała jego włócznie do obcięcia ręki. Odbiła najpierw tarczę pod kątem i gdy ta tarcza dopiero obcięła rękę. Plus tarcza zablokowała się między kamieniami dlatego nie obciął jej głowy. Wyrwanie kła gołymi rękami. Ok no może to trochę naciągane było ale z drugiej strony kieł Predatora osadzony jest w miękkiej tkance. I nie tyle co go ciągnęła do bagna tylko sprawiła, że Predator stracił równowagę.
@Ulany_Utopiec ogólnie ten predator był największym frajerem swojej wioski. Nic nie ogarniał, dał się bić dziecku stojąc i się patrząc. Ciągle rozpraszał go kundelek. Bezmyślnie wskoczył w kolce na drzewie, uciął sobie rękę a na sam koniec strzelił se w łeb z laserka bo zapomniał że zgubił czapkę i nie wyłączył tryby samo naprowadzającego