Wpis z mikrobloga

@Gawol_1: Kołobrzeg nie jest na tyle bogaty by dołożyć wystarczająco dużo €€€, po drugie raczej stawiają na sanatoryjny klimat, po trzecie lotnisko jest słabo skomunikowane i jest to raczej problem na szybko nie do przeskoczenia. Pozostaje jeszcze kwestia dodatkowych sponsorów, którzy chcieliby w taki festiwal zainwestować.
  • Odpowiedz
@Gawol_1: sunrise nie jest taki zły, z resztą masz też na Węgrzech Balaton sound, niemiecki airbeat one, wiec no offence, ale Twój post uważam za #!$%@?, bo:
Raz, masz niezly festiwal w kraju
Dwa, z tych które wymieniles, a ja dodałem to umf i untold w moim mniemaniu są najgorsze
Trzy, zawsze możesz jechać w inne miejsce niż do kołobrzegu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ANDRZ_J: tak się czasmi zastanawiam czy wszyscy wykonawcy z Lineupu to wgl wiedzieli że ich nazwiska wiszą na tym plakacie xD
  • Odpowiedz
@ANDRZ_J: No w Vegasów czy innych zagranicznych to jestem w stanie uwierzyć bo oni wgl mogą nie wiedzieć gdzie leży Polska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale przezcież tam jest sporo polskich artystów którzy nie ma szans że nie wiedzieli o tej akcji

Ale Lineup Hardstyle mieli #!$%@?, jakbym miał wtedy tyle kasy co teraz to na pewno też bym kupił bilet xD
  • Odpowiedz
@ANDRZ_J: @Gawol_1 już nie pamiętam jak się skonczylo, ale był pozew zbiorowy, ale #!$%@? z tego wyszedł, bo komornik zabrał wszystko na poczet kar za niedotrzymane kontrakty z artystami, ale wcześniej typ przepisał większość na żonę i gówno można było odzyskać ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz