Wpis z mikrobloga

Nie mogę z faktu, że gość który WSZYSTKICH zawsze swoim PRZEMADRZALYM głosem pouczał dlaczego coś jest dobre, a coś nie jest mając własny dział prawny i tak wielka firmę nie wiedział, że kupił coś zupełnie innego niż mu się wydawało bo auto nie ma gwarancji producenta tylko ubezpieczenie gwarancyjne.

Jeszcze jakby fura była za 200 k to bym może zrozumiał, ale wziął kupił coś za milion złotych w leasing i dopiero teraz to ogarnął. Przecież to zakrawa o żart.

Pieniędzy mu nie zasdroszcze, chodzi tylko o to, że ten facet dla całkiem sporej liczby osób jest jakimś idolem i głosem rozsądku w sprawach aut. Może wreszcie przejrzą na oczy, że no tak nie do końca jest, aż taka wyrocznia.

Jakby nie to, że kumpel który jest fanatykiem tych filmów mi zaspamował messengera to bym nawet nie wiedział w ogóle o sprawie. Tak to chociaż można mieć beczunie.
#milosnicyczterechkolek #m4k #motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: wcale to nie musi być żart, jest od groma osób które osiągają jakiś tam sukces przy takim "luźnym" stylu życia i zakładaniu, że inni wcale nie chcą go zrobić w konia,
dzięki temu nie marnują czasu, nie skupiają się na przeciwdziałaniu takim sytuacjom,
nie dotyczy to tylko aut ale generalnie wszystkiego, nie ma to znaczenia czy zamawiają jedzenie w McDonalds czy samochód w salonie,

oczywiscie sprowadza się to do tego,
  • Odpowiedz
  • 1
@SpalaczBenzyny zgadzam się z tym co napisałeś. Jednak przyznaj ze trochę dziwnie to wygląda jak gość cały czas pokazuje jak to on się zna i przestrzega innych czego nie robić żeby nie było źle, a okazuje się, że sam nie dopilnował jednak tak ważnej rzeczy.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: no ale co z tego? przecież to pozytywne do odbiorcy, nie dość, że mówi co robić aby nie było źle, przestrzega, to na dodatek jest szczery i przedstawia swoje błędy jakie popełnił, aby inni tego nie robili,
przy okazji jest jakaś tam presja dla importerów aby "załatwili" gwarancję producenta na swoje produkty jakie sprzedają jako nowe (choć oczywiście gwarancja nie jest obowiązkowa),

ja bym problem widział gdyby Łysy nie chciał
  • Odpowiedz
  • 2
@SpalaczBenzyny spoko masz prawo tak uważać. Po prostu dla mnie łysy wychodzi tutaj jak wujek na weselu który wszystkim sam mówi co mają robić bo wie najlepiej, a okazuje się że dokładnie na tym samym poległ bo nie ogarnął.

Natomiast kontent sobie zapewnił i chłopakowi się zwróci mimo wszystko.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Bo gość tylko powtarza to co zasłyszał lub ktoś go nauczył (często mity), a jego własne możliwości analizy sytuacji są na poziomie 5 latka. Zresztą samo kupienie takiego auta jakby było w oficjalnej dystrybucji na nasze klimaty to już jest masochizm
  • Odpowiedz
masz prawo


@Darth_Gohan: dziękuję za przypomnienie mi moich praw,
to ja też dodam, że Ty też masz prawo tak uważać,

OK, skupiałem się na treści, dla mnie bez znaczenia czy to mówi Łysy czy Kudłaty,
a teraz łapie, że chodzi o wbijanie szpileczki
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Łysy ma jakieś grono psychofanów. Powiesz cokolwiek takiemu to oni twierdzą, Ty się nie znasz Łysy mówił tak to tak musi być. Do tego on naprawdę stara się w wielu filmach pokazywać jak to on się zna, a wcale tak do końca nie jest. Zresztą naprawdę czasem można

Tym razem wyszło to wręcz przekomicznie bo to nie ja, a on instruuje ludzi jak nie dać się zrobić przy kupnie auta
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: dalej nie rozumiem za co go krytykować, nic negatywnego czy złego nie zrobił, a przeciwnie, pozytywne nagranie dla oglądających,
w sumie pozytywne też dla jego krytyków bo mogą go wyśmiewać, że dał się zrobić w konia,

wszyscy powinni być zadowoleni i wyświetlenia lecieć w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie ma co ufać bezgranicznie takiemu ekspertowi motoryzacyjnemu.

tym tokiem to nikomu nie można ufać bo każdy
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: ale każdy kto ma chociaż minimalne pojęcie o samochodach juz w pierwszych minutach jego filmów stwierdzi, ze koles jest farmazonem i nie ma bladego pojecia o mechanice, motoryzacji itd. #!$%@? tylko to, co zaslyszał gdzies tam na wsi i w 90% to są takie głupoty. Wiele filmow jest nie rzeczowych, mnostwo bledow i powielania mitów i to oglądaja miliony ludzi i tak w kolko nastepnych wprowadza w blad.
  • Odpowiedz
@bruhh: No tak część stwierdza, ale Ci co oglądają potem twierdzą, że ten ziomek ma rację i masz go słuchać. A oglądalność jednak ma milionową co jest czasem lekko przerażające.

@SpalaczBenzyny: Jedna rzecz, że ludzie robią błędy, ale inna jak Ci ludzie zgrywają się na znawców i inni im ufają. Czy ja wiem? Czasem jak się poczyta co ludzie na forach marek wypisują i jako źródło pewnych rewelacji linkują właśnie
  • Odpowiedz