Wpis z mikrobloga

Was wykopki porąbało? Macie 10 lat czy jak?
Nie jestem ani prawakiem ani lewakiem..
Nie jestem wierzący i nie stoję po żadnej stronie od dawna,ale widzę,że lewacki humor nadal na poziomie na wykopie
Ci ludzie zginęli dopiero wczoraj a dzisiaj już heheszki,bo wiecie hehe katole hehe
Niektórzy niestety zginęli od razu wczoraj a niektórzy jeszcze się męczą w szpitalach i walczą o życie w ciężkich stanach
Zginęli kogoś matki albo ojcowie czy córki i synowie
Zwykli ludzi,którzy po prostu jechali do miejsca kultu,żeby być może pomodlić się o zdrowie dla kogoś czy dla siebie albo o ulgę w ciężkim życiu
Ktoś po prostu wierzy i pomaga mu to żyć
Was ostatnio odkleiło totalnie i tyle pieprzycie lewaki o tolerancji i akceptacji a sami jedziecie kiedy tylko możecie,bo ktoś jest katolikiem i niby wojuje przeciw Wam i dlatego trzeba go nienawidzić i szkalować
Nie wszyscy katolicy to zawzięte konserwy co plują na lewaków,lgbt czy aborcje
Śmianie się z ludzkiej tragedii jest okej,ale spróbujcie tylko zapodać jakiś żart z gejami czy jakimś innym drażliwym tematem to od razu nagonka
Prawaki tak samo jesteście siebie warte. Tak samo z tolerancją u Was na bakier i dobitnie tutaj to widać na tym portalu
Zwyczajnie szczeniackie i obrzydliwe jest wstawianie takich memów i nie chodzi tutaj o papieża,bo sam mam mu wiele rzeczy za złe i w wielu sprawach zawinił,ale wypadałoby okazać chociaż odrobinę szacunku i wstrzymać się chociaż na jakiś czas z takimi dennymi żartami.
Niestety,katolicy mają swoje za uszami,ale nie znaczy to,że upoważnia to osoby niewierzące do naśmiewania się z tragedii
Mam nadzieje,że ten mem spadnie dzisiaj z rowerka,bo coraz bardziej mam wrażenie,że siedzą tutaj jakieś mentalne dzieci,które dorwały się do komputera nie myśląc o tym co piszą i wstawiają
Tak,możecie już napisać,że się zesrałem i pewnie jestem głupim katolem

#niebieskiepaski #bekazlewactwa #bekazpodludzi #rozowepaski #memy #wypadek #smiertelnewypadki #smierc #drogi #katolicyzm #medjugorie #przemyslenia
Pobierz xydeN- - Was wykopki porąbało? Macie 10 lat czy jak? 
Nie jestem ani prawakiem ani l...
źródło: comment_1659870250S7Ys6bwV4ROxjajG5ei9Gw.jpg
  • 171
Czy premier już przyznał rodzicom ofiar rentę/ odszkodowania?


@dqdq1: rentę to chyba tobie powinien przyznać, bo masz poważne braki w sferze intelektualno-emocjonalnej XD

Każde tego typu wypadki są nagłaśniane, nawet gdy dotyczy to np. cudzoziemców (patrz wypadek ukraińskiego autobusu sprzed miesięcy). Dorabiasz sobie ideologie bo tym razem padło na katolików jadących na pielgrzymkę, a nie na kogoś innego.
@Furox:

Brednie. Nikt nie odmawia katolikom prawa do wyznawania swojej wiary i życia jak bozia według nich im karze.


No brednie. Nigdzie niczego takiego nikt nie pisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sęk w tym by nie ingerowali w życie innych narzucając im swoją wolę by żyli tak jak oni chcą, co ciągle robią, a szczególnie robi to jedna instytucja znana jako KK.


No tak. Bo np. opowiadanie
@xydeN-: Kat0lskim zamordystom zamarzyło się ostatnio przepychać rękami polityków ustawę pozwalającą wsadzać ludzi do pierdla za byle pierdoły typu wejście do kościoła w czapce, cenzopapy i konkursy jedzenia kremówek na czas, także nie dziwcie się, że takich kontrowersyjnych reakcji będzie więcej i będą coraz ostrzejsze. Sami na siebie kręcicie bat ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xydeN-:

Nie wszyscy katolicy to zawzięte konserwy co plują na lewaków,lgbt czy aborcje


Was wykopki porąbało?


Tak samo nie wszystkie wykopki to porąbani odklejeńcy. Piszesz o wsadzaniu wszystkich do wora a sam to robisz xD.