Wpis z mikrobloga

Was wykopki porąbało? Macie 10 lat czy jak?
Nie jestem ani prawakiem ani lewakiem..
Nie jestem wierzący i nie stoję po żadnej stronie od dawna,ale widzę,że lewacki humor nadal na poziomie na wykopie
Ci ludzie zginęli dopiero wczoraj a dzisiaj już heheszki,bo wiecie hehe katole hehe
Niektórzy niestety zginęli od razu wczoraj a niektórzy jeszcze się męczą w szpitalach i walczą o życie w ciężkich stanach
Zginęli kogoś matki albo ojcowie czy córki i synowie
Zwykli ludzi,którzy po prostu jechali do miejsca kultu,żeby być może pomodlić się o zdrowie dla kogoś czy dla siebie albo o ulgę w ciężkim życiu
Ktoś po prostu wierzy i pomaga mu to żyć
Was ostatnio odkleiło totalnie i tyle pieprzycie lewaki o tolerancji i akceptacji a sami jedziecie kiedy tylko możecie,bo ktoś jest katolikiem i niby wojuje przeciw Wam i dlatego trzeba go nienawidzić i szkalować
Nie wszyscy katolicy to zawzięte konserwy co plują na lewaków,lgbt czy aborcje
Śmianie się z ludzkiej tragedii jest okej,ale spróbujcie tylko zapodać jakiś żart z gejami czy jakimś innym drażliwym tematem to od razu nagonka
Prawaki tak samo jesteście siebie warte. Tak samo z tolerancją u Was na bakier i dobitnie tutaj to widać na tym portalu
Zwyczajnie szczeniackie i obrzydliwe jest wstawianie takich memów i nie chodzi tutaj o papieża,bo sam mam mu wiele rzeczy za złe i w wielu sprawach zawinił,ale wypadałoby okazać chociaż odrobinę szacunku i wstrzymać się chociaż na jakiś czas z takimi dennymi żartami.
Niestety,katolicy mają swoje za uszami,ale nie znaczy to,że upoważnia to osoby niewierzące do naśmiewania się z tragedii
Mam nadzieje,że ten mem spadnie dzisiaj z rowerka,bo coraz bardziej mam wrażenie,że siedzą tutaj jakieś mentalne dzieci,które dorwały się do komputera nie myśląc o tym co piszą i wstawiają
Tak,możecie już napisać,że się zesrałem i pewnie jestem głupim katolem

#niebieskiepaski #bekazlewactwa #bekazpodludzi #rozowepaski #memy #wypadek #smiertelnewypadki #smierc #drogi #katolicyzm #medjugorie #przemyslenia
xydeN- - Was wykopki porąbało? Macie 10 lat czy jak? 
Nie jestem ani prawakiem ani l...

źródło: comment_1659870250S7Ys6bwV4ROxjajG5ei9Gw.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
@omnipotentmasterofnone:

Niech się katole przestaną wpieprzać w politykę i wybory innych ludzi to się przestaniemy śmiać z ich tragedii.


Jesteś tak wielkim odklejeńcem, że sobie nawet nie zdajesz sprawy XD
Katolicy to tacy sami obywatele jak ateiści, zatem mają prawo do wyrażania swoich poglądów oraz prawo do głosowania. Jeśli Ci się nie podoba wyjedź stąd, załóż swoje państwo niepodległe i realizuj tam swoje patologie ( )
  • Odpowiedz
@xydeN- mądry człowiek wie co i kiedy jest niestosowne. To co byłoby śmieszne w kontekście bliżej nieustalonego sąsiada któremu op macha i nie ma odniesienia do faktów w rzeczywistosci tutaj natomiast pokazuje jak można być odrażająco nieempaycznym wobec tragedii co w sumie dotknęła setki ludzi w Polsce.
Tyle i tylko tyle.
  • Odpowiedz
@xydeN- Jedyną winą tych ludzi i ich rodzin jest to że są katolikami. Tyle wystarczy by ich odczłowieczyć i wyśmiewać wyimaginowany plot twist spotkania szybciej ze Stwórcą. Ale oczywiście hejt stop i tęcza nie obraża. Ale jej wielbiciele już tak.
  • Odpowiedz
@VrubeL: argument na poziomie pijanego wujka na imieninach xD

Wszyscy sobie na prawicy robią na śmierci tych ludzi kampanie wyborcza a ja zwyczajnie chciałbym mieć ich w dupie. To z tak nieistotnego wydarzenia robi się szopkę dnia.

Czy premier już przyznał rodzicom ofiar rentę/ odszkodowania?
  • Odpowiedz
  • 26
@dqdq1 tak wszyscy. Ci w twoim pokoju też? A może w lodówce? Idź do lekarza zamiast marnować czas na portalu z kotkami. Mania prześladowcza to nie żarty.
  • Odpowiedz
@xydeN- no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie
  • Odpowiedz