Wpis z mikrobloga

Witam towarzystwo serdecznie.

Bez dętych wstępów, zapraszam was do kina na Kimi no Na Wa.
Jest bluray4k, jest sala (zabuliłem jak za zboże), bierzcie dupy w troki i się widzimy.

Gdzie i kiedy.
Za trzy tygodnie, 27 sierpnia (sobota), 18:00
Warszawa
Plac Wilsona
kino Wisła.

#animedyskusja
#kiminonawa

także #japonski bo czemu nie.

Jak są pytania, to pytać.

PS. Naprawdę liczę, że się pojawicie. Jeszcze jest lato i jeszcze nie zakazali spotykania się. Skończymy ok. 20-20:30, obok jest piękny park, gdzie można będzie zasiąść, pogadać i zrobić jakieś %.
  • 22
@gorobei: O ile nie planujesz pobierać jakiś opłat, to przed, czy po zakończonym senasie zawsze możesz wspomnieć o gratyfikacji gospodarza - tak samo jak ma to miejsce w przypadku darmowego zwiedzania z przewodnikiem. Obejrzałem prawie wszystko na wbijam - jak będzie miejsce, to się wprosze :)
@gorobei: W takim razie jestem dziwny, bo przywykłem do tego, że nie ma nic za darmo, albo zwyczajnie głupio byłoby nie wspomóc ;) Jak to B to nie zapomnij o włączeniu wentylacji, byłem dwa, czy trzy razy i po prostu miałem dość....
@gorobei: swoją drogą, bo mi się przypomniało, masz jakieś chody z blue rayami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam od roku, żeby zobaczyć Macross Delta: Zettai Live!!!!!! a tak się składa, że za 3 tygodnie wypuszczają płytę.
@shalisek: Płyty kupiłem w cdjapan, normalnie, bez żadnych "chodów" (ciekawe na czym miałyby polegać). Co prawda kupiłem nie 3 tygodnie przed premierą, tylko 5 lat po.
Tuż przed zwałką jena ze 115 na 130 JPYUSD. (°°
.@Kardig: > wpis sprzed 2 tygodni xD

W chwili kiedy to pisałeś, miałeś trzy godziny. Trzeba było po prostu przyjść. Wszystko, ale to wszystko, co było potrzebne, podałem w pierwszym poście.