Wpis z mikrobloga

Czy osoba początkująca na #silownia powinna skorzystać z trenera personalnego? Mam też plan żywieniowy i zastanawiam się czy powinienem takiemu trenerowi mówić wszystko ze szczegółami, jak on wygląda, kto mi go rozpisuje itd? Czy nie potrzeba takich informacji
#pytanie #odchudzanie
  • 9
  • Odpowiedz
@viciu03 tak jak @Blackinccan napisał. Niby zawsze lepiej, bo wytłumaczy ci jak poprawnie robić ćwiczenia i teoretycznie nie stracisz tyle czasu na rozkminianie jak poprawnie ćwiczenie zrobić.
Ale no. Nikt tak nie robi. Jeśli znasz porządnego trenera ze stażem, a nie takiego z łapanki co to w sieciówkach są, to jak najbardziej (jeśli nie szkoda Ci kasy)
  • Odpowiedz
@chiltepin: Popieram opinię
@viciu03 W kwestii techniki to jak jakiś ziomek doradzi Ci co tam mniej więcej robić jeśli chodzi o plan, to w kwestii techniki powinni doradzić Ci na luzie ludzie z siłki, chociaż to już różnie bywa
  • Odpowiedz
@Blackinccan: @Kuba04: @chiltepin: to w sumie jestem trochę zdziwiony xD Wydawało mi się zawsze, że na samym początku, gdy jeszcze nie ma się pojęcia o ćwiczeniach ani o swoim ciele, o tym na których partiach skupić się bardziej, itd itp, to warto na samym początku skorzystać z pomocy trenera, który taka osobę poprowadzi
  • Odpowiedz
@viciu03: wykupienie kilku godzin z trenerem jako osoba początkująca to dobry pomysł - rozpisze ci plan ćwiczeń i co najważniejsze pokaże jak poprawnie je wykonywać
  • Odpowiedz