Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 41
650 428 + 109 = 650 537

Wakacjuje się teraz na wyspie Arran - totalnie rowerowy raj :)
A do tego cała wyspa jest pełna ciekawostek , jakby ktoś lubił historię to warto odwiedzić !
No i są bardzo szybkie zjazdy do testowania hamulców albo mocnych nerwów - szczególnie ten za Lochranza - lekko można pruć pod setkę ( choć ja dość zachowawczo zacząłem hamować przy 84/85 km/h :D )

Aha - jest też jeden z najbogatszych krajobrazów archeologicznych w Szkocji - kompleks megalityczny Marchie Moor z kamiennymi kręgami.

#rowerowyrownik #rower #gravel #szkocja #arran

Skrypt | Statystyki
ijones - 650 428 + 109 = 650 537

Wakacjuje się teraz na wyspie Arran - totalnie rowe...

źródło: comment_1659817465pqPZvT4LplaQvKJTnFQduw.jpg

Pobierz
  • 4
@ijones: propsy mireczku, Arran jest super!
Jeśli nie straszne ci są bardziej surowe i mniej zaludnione klimaty polecam też Mull dalej na północy, większa wyspa i tam naprawdę można się wyszaleć, a co kawałek jakieś widoki co rwą dupę. Wiatr niestety też rwie dupę przeważnie, także i trening się od razu zrobi ;)
@Jagoo: I co, naenergetyzowało Cię ? Wczoraj jakiś facet też obściskiwał te megality i się im kłaniał ;) Ale w sumie to się nie dziwię - klimat miejsca jest niesamowity .
Mull


@fifarafa: byłem, choć nie rowerem - ogólnie to zjeździłem całe zachodnie wybrzeże - i zgadzam się absolutnie co do "widoków rwących dupę" :)
Jak będę miał trochę wolnego we wrześniu to muszę objechać jeszcze Orkney bo cały czas odkładam :)