Wpis z mikrobloga

Boshe, afera z tym tatuażystą to coś pięknego xD W socialmediach od razu w gardłowaniu za linczem bez dowodów aktywowały się najbardziej zaburzone juleczki i szony. Wystarczy znać orientacyjnie ich przeszłość, aby jak na dłoni zrozumieć motyw ich działania, którym jest zwyczajna chęć zemsty na mężczyznach za poniżenia których zaznały przez swoją własną głupotę.
Poniżej Weronika Truszczyńska i jej doświadczenia z tatuażystami. Ta to musiała mieć flashbacky xD

#weronikatruszczynska #p0lka #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #polskiyoutube #afera #blackpill #bekazfeministek #bekazpodludzi
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - Boshe, afera z tym tatuażystą to coś pięknego xD W soc...

źródło: comment_1659703927ItjnNKY5RYojb2XlPcOlyV.jpg

Pobierz
  • 19
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU:

Ja jednej rzeczy nie potrafię zrozumieć. Gdybym kiedykolwiek wpadł na idiotyczny pomysł wytatuowania sobie wewnętrznej części uda, a usługę wykonywałaby tatuażystka-kobieta to byłbym z góry przeświadczony o tym, że, choćby przypadkiem, trąci w końcu moją fujarę. ;) Ciekaw jestem, i mówię całkiem serio, czy doczekam czasów, w których kobieta będzie mogła oskarżyć ginekologa o to, że zrobił za duże rozwarcie w trakcie badania.