Wpis z mikrobloga

@megawatt: bo można też kupić markę zagraniczną, z gorszym osprzętem, ramą robioną w chinach, ale za to droższą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic się nie bój, Romet to solidna marka, ramy robią w Polsce, jakość wykonania jest bardzo dobra. Jasne, zdarzają się jakieś nierdoróbki, ale ludzie - to rower za 5 tysięcy złotych, który jeszcze niedawno kosztował mniej niż 4. Zdarzają się też narzekania na lakier, ale
Przemyśl czy na pewno chcesz wchodzić w markę Romet.


@abc3: Wiadomo że lepiej kupić 5-cio letnią markę premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze swojej strony tylko mogę dodać że w Romecie nie ma co się bawić w przeglądy gwarancyjne dla utrzymania gwarancji bo i tak wszystko odrzucają zwalając winę na klienta. Wszystko trzeba reklamować na rękojmi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wiadomo że lepiej kupić 5-cio letnią markę premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zabi96 @abc3: jako właściciel szescioletniego Speca chcę potwierdzić że zakup roweru to początek kosztów, a łącznie z naprawami (i to na własną rękę, bez robicizny!), można poszukać czegoś nowego w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomek_27: kupiłem srebrnego i jestem zadowolony, co prawda lakier nie jest najwyższych lotów i dostałem rower już z dwoma rysami na główce ramy ale Romet od ręki daje 200-300 zł za wszelkie wady lakiernicze więc to mało istotne. Sam osprzęt spoko i GRX robi robotę. Z tego co się orientuje to ramy są robione już w Polsce a nie tak jak kiedyś w chinach. A, i wewnętrzna strona widelca jest czerwona
n3go - @tomek_27: kupiłem srebrnego i jestem zadowolony, co prawda lakier nie jest na...

źródło: comment_1659690338vyEJalvYcfv36RlGBw7vCU.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@n3go: Właśnie się zastanawiałem gdzie ten czerwony kolor XD hmm, a jak z tym "oddawaniem" kasy? Wysyłałeś zdjęcia po prostu tego co porysowane?
@tomek_27: wysłałem maila ze zdjęciami i zaproponowali 250 zł, po podaniu nr konta dostałem kasę po jednym czy dwóch dniach. Zamówiłem rower w piątek to w poniedziałek wysyłka a w środę był u mnie.